האם בריחת השתן תפריע לכם ליהנות מיום האהבה?

יום האהבה הוא יום מיוחד מאוד: אולי תכננתם כבר ללכת למסעדה טובה, לחלוק בקבוק יין וקינוח, לצפות יחד בסרט רומנטי, ואז לשוב הביתה מרוצים. אבל, עבור אנשים הסובלים מבריחת שתן, היום הזה עשוי להיות עוד חג שרוצים להימנע ממנו. דאגה מתמדת מפני דליפת שתן, מציאת חדר שירותים במקום לא מוכר, או ישיבה קפוצה במהלך הסרט מספיקות כדי להרוס את הערב המוצלח שחיכיתם לו. אחרי לילה של מצבים מלחיצים והחלפת תחבושות לעתים תכופות, יצירת אווירה רומנטית בבית הופכת להיות קשה יותר מתמיד.

 

בריחת שתן היא בעיה נפוצה מדי. למעשה, כ-30-25 מיליון מבוגרים אמריקאים סובלים מבעיה זו. תסמונת שלפוחית ​​השתן הרגיזה יכולה לגרום לכם לרוץ לשירותים לעתים קרובות מדי. דליפות שתן עשויות להתרחש עקב התעטשות, שיעול, או פעילות גופנית. אנשים רבים יחוו את הדחף ואת הלחץ להשתין. בין אם אתם סובלים מסימפטום אחד או שניים, כל אחד מהם משפיע באופן דרמטי על איכות החיים שלכם, כולל היכולת ליהנות מערב רומנטי עם בני הזוג.

 

"מהבחינה האינטימית, זה מאוד מביך שאי אפשר תמיד לשלוט בשלפוחית ​השתן ​שלך", אמרה מליסה, בת 57, מטופלת בהצלחה במכשיר InterStim כדי לשלוט על בריחת השתן, "את אף פעם לא יודעת מתי זה הולך לקרות", הוסיפה. 

 

מנהל המרכז לבריאות מינית מצא כי "נשים עם בריחת שתן חוו ירידה בתפקוד המיני, וכן כי הפרעות בתפקוד המיני היו שכיחות (46%) בקרב 216 נשים עם בריחת שתן ו / או סימפטומים קלים יותר. נשים רבות סובלות בשתיקה מפני שהן נבוכות מכדי לדבר על כך עם הרופא שלהן".

 

לעתים קרובות, אנשים רבים בוחרים לחיות עם בריחת שתן ולמנוע מעצמם פעילויות מהנות שהיו עושים בעבר. אבל אין צורך בכך, מפני שיש אפשרויות טיפול שזמינות עבורכם. בריחת שתן היא מצב שניתן לטפל בו ולכן כדאי לעשות זאת. תנו למומחים לעזור לכם לקבל את הביטחון העצמי שלכם – ואת יום האהבה – בחזרה.

דילוג לתוכן