נכנסים לכושר? קבלו 5 טיפים

קיבלתם כבר החלטה לכבוד השנה החדשה? בא לכם לחזור לכושר? אם זה מה שחשוב לכם באמת, המשיכו לקרוא. 

 

בריחת שתן יכולה להפריע לכם להשיג את המטרות שלכם. בעיה זו עלולה למנוע מכם חלק מן הפעילויות שהייתם רגילים לעשות, כמו ריצה עם חבר, למשל.

 

ינואר הוא חודש המודעות למשקל תקין ובריא. אבל אתם לא רוצים שבריחת השתן תעצור אתכם מלהתקדם.

 

הנה כמה טיפים לניהול בריחת שתן בזמן שאתם מתאמנים:

 

  1. נהלו את צריכת הנוזלים שלכם: אתם יכולים לנסות לשתות פחות מים כדי לעזור בזמן הריצה, אבל זה באמת יכול לפגוע בכם. אתם צריכים לשמור על רמת לחות מסוימת בגוף ולהישאר בריאים. שתן מרוכז מדי (לדוגמה: קורה כאשר אתם מיובשים) יכול לגרות את שלפוחית ​​השתן.

 

  1. תכננו, תכננו, תכננו: זה הולך יד ביד עם ניהול צריכת הנוזלים. תכננו להשתמש בשירותים ממש לפני שתתחילו את האימון שלכם. אתם יכולים גם לקחת את זה צעד נוסף קדימה ולנסות לתכנן הליכה לשירותים כל שעה וחצי בערך, במהלך יום רגיל.

 

  1. לבשו מכנסיים שחורים: זהו צבע שמסוגל להסוות דליפה או לגרום לה להיראות כאילו מדובר בזיעה. החדשות הטובות הן שרוב תחתוני הספורט מגיעים בצבע שחור.

 

  1. שקלו להשתמש ברפידות הגנה או בתחתונים סופגים: אולי אתם לא רוצים ללבוש תחתונים סופגים מגושמים, אבל יש אפשרויות טובות יותר היום, וזה לא יכול לפגוע בכם אם תקחו אותם אתכם כגיבוי.

 

  1. נסו תרגילי קגל: תרגילים אלה אפילו לא צריכים להיעשות בחדר הכושר. תרגילי קגל נועדו לחיזוק שרירי רצפת האגן ולעזור עם בריחת שתן. התרגילים יעזרו לכם לחזק את רצפת האגן ולמנוע דליפות.

 

אם אתם מדלגים על אימונים כי אתם לא יכולים לקפוץ, לרוץ או לנוע בחופשיות מבלי לדאוג לגבי בריחת שתן, זה הזמן לפנות לרופא שלכם כדי לקבל ייעוץ והכוונה מתאימים.

דילוג לתוכן