5 דרכים איך לצלוח את היום עם בריחת שתן

דליפות, תאונות, לא לדעת מתי הדחף יכה שוב – כל אלה עלולים לגרום למצבים מביכים מאוד. ייתכן שתרצו להישאר בבית כל הזמן, אבל זה פשוט לא מציאותי שיש עבודה ודברים נוספים שאתם אחראים עליהם. אז איך אפשר לצלוח את היום בצורה טובה עם בריחת שתן?

 

הנה חמש דרכים שיעזרו לכם לעשות קצת סדר:

 

  1. הימנעו מהפיתוי של להתחיל את היום עם קפה. בטח, כוס קפה חמה עשויה לחמם אתכם בבוקר קר, בזמן שהקפאין עוזר לכם להתעורר. אבל, אם אתם חיים עם בריחת שתן, קפה עושה לכם יותר נזק מאשר תועלת. קפה הוכח כמחמיר בריחת שתן, וזאת בגלל הקפאין המצוי בו והידוע כחומר משתן. ככל שאתם שותים יותר קפה, כך גדל הסיכוי ל​​דליפה כאשר אתם כבר סובלים מבריחת שתן.

 

  1. שתו מים. רגע, מה? אתם בטח חושבים שאתם לא צריכים לשתות שום דבר בכלל, אבל זה לא בריא ולא נכון. הגוף שלנו צריך לשמור על לחות מסוימת כדי לתפקד בצורה הטובה ביותר. אם אתם מיובשים, השתן שלך הופך להיות מרוכז יותר. שתן מרוכז הנגרם על ידי התייבשות יכול לגרות את שלפוחית ​​השתן והשופכה, ולמעשה להחריף את בריחת השתן. הפתרון הוא לשתות רק מים, ולנהל נכון את צריכת הנוזלים.

 

  1. תכננו הפסקות שירותים. בעבודות מסוימות זה לא אפשרי, אבל אם אתם עובדים בסביבה משרדית, אתם אמור להיות מסוגלים לקום מהשולחן שלכם לפי הצורך. נסו לתכנן ביקור בשירותים כל שעתיים. בדרך זו, אתם יכולים לנסות להדוף את תחושת הדחיפות המתרחשת לעתים קרובות.

 

  1. ספרו לבני המשפחה שלכם. או אפילו לבוס שלכם. זה כנראה לא מה שאתם רוצים לשמוע. למעשה, זה בהחלט לא מה שאתם רוצים לשמוע, כי הדבר האחרון שתרצו לעשות הוא לספר להם. אבל, מדובר בבעיה רפואית שמשפיעה על חיי היומיום שלכם. אם יש להם קצת יכולת להבין, זה יוכל להסביר את ההתנהגויות שלכם, והם עשויים להיות תומכים יותר ממה שאתם חושבים.

 

  1. לבשו תחתונים סופגים. אנשים רבים הסובלים מבריחת שתן מסרבים להשתמש בתחתונים סופגים המיועדים לבריחת שתן. זה מובן. אם אתם לא בטוחים מתי תוכלו להגיע לשירותים, מוצרים אלה יכולים לתת לכם את השקט הנפשי שאתם מחפשים. עדיף שתהיה לכם תוכנית גיבוי מאשר שתחוו דליפת שתן, במיוחד כאשר אתם בעבודה.

 

טיפים אלה יכולים לעזור לכם לנהל את בריחת השתן על בסיס יומיומי, אבל אם אתם רוצים פתרון טוב יותר מאשר רק להתמודד עם הבעיה, פנו בהקדם לרופא. בריחת שתן ניתנת לטיפול, וישנן אפשרויות רבות העומדות לרשותכם.

דילוג לתוכן