איזה סוג של תוספות שיער כדאי לכם לעשות?

ישנם כל כך הרבה סוגים של תוספות שיער שם בחוץ, שזה יכול להיות קשה לדעת במה לבחור. סוגים מסוימים טובים יותר במיזוג עם השיער שלכם, אחרים הם תחזוקה נמוכה מטורפת, וחלקם הם המתאימים בדיוק לתקציב שלכם. המשיכו לקרוא כדי לגלות אילו תוספים מתאימים לכם.

 

תוספות שיער מודבקות או מולחמות

תוספות שיער בגוון עור (המכונות גם תוספות מודבקות) הן בחירה פופולרית, ואנשים רבים אפילו משתמשים בשיטה זו בבית. עבור תוספות מודבקות, אתם מדביקים קווצות גדולות של שיער מתחת לשיער הטבעי שלכם (בדרך כלל קרוב לשורשים). זה מסתיר את הנקודה שבה מסתיים שיערכם והתוספות מתחילות, מה שהופך אותן לאחד מסוגי התוספות הטבעיים ביותר למראה.

אם אתם מחפשים מראה טבעי, תרצו תוספות מולחמות שתואמות את צבע השיער שלכם באופן מדויק, אך תוכלו גם ללכת על סגנון אופנתי דו גוני או אומברי. כך או כך, תוספות שיער מולחמות יחזיקו מעמד זמן מה (חודש עד חודשיים עם טיפול נאות), ובדרך כלל נדרשת להן תחזוקה חודשית בלבד.

 

תוספות שיער בשיטת מיקרו חרוזים

אפשרות קלה נוספת היא תוספות שיער במיקרו חרוזים. ניתן לבצע את זה בקלות בבית או בסלון שיער. תוספות שיער מיקרו חרוזים כוללות השחלת שיערכם דרך חרוזים קטנים בסוף הארכת השיער. ישנו חיסרון אחד עם תוספות אלה והוא שהן דורשות תחזוקה תכופה יותר (כגון הידוק), אך קל להחליף אותן במידת הצורך והן לא יפגעו בשיער הטבעי שלכם.

 

תוספות שיער פיוז'ן (היתוך)

ישנם גם שני סוגים שונים של שיטות פיוז'ן להארכת שיער, שבהן משתמשים בסוג דבק המופעל באמצעות חום או קור במקום הדבקה או חרוזים. בשתי שיטות אלה שמים דבק על מנת לצרף קווצת שיער לשיערכם (בסמוך לשורש), ואז מופעל חום (או אולטרסאונד לאיחוי קר) שגורם לשיער להידבק.

 

מה היתרון בתוספות שיער פיוז'ן? הן מחזיקות מעמד עד שישה חודשים! עם זאת, תזדקקו לאיש מקצוע כדי לחבר אותן, לכן זה לא פשוט כמו סוגים אחרים של תוספות שיער.

 

תוספות שיער קליפ-אין

לבסוף, כדאי לשקול להשתמש בתוספות שיער עם קליפסים אם אתם זקוקים למגוון תסרוקות בקלות. אף על פי שהן לא נראות טבעי כמו כמה מהשיטות האחרות שפורטו לעיל, לתוספות שיער בקליפסים יש את היתרון בכך שהן הנוחות ביותר: אתם פשוט מצמידים אותן לשיער הטבעי שלכם ליד השורש וזהו! זה יתרון נוסף בכך שאינכם פוגעים בשיער הטבעי שלכם כלל, וניתן להחליף בקלות תוספות שיער עם קליפסים אם אתם מעוניינים בשינוי צבע או סגנון.

 

כמה עולות תוספות שיער?

הדבר האחרון שאתם צריכים לדעת כדי לבחור את הסוג הנכון של תוספות שיער הוא כמה הן יעלו.

 

תוספות שיער משתנות מאוד במחיר שלהן, תלוי באיזה סוג אתם משתמשים וכמה קווצות שיער אתם רוצים להכניס. המחיר תלוי גם באם אתם רוצים שיער סינתטי או שיער אנושי אמיתי. למרות ששיער אנושי אמיתי הוא יקר יותר, הוא גם נראה הכי טבעי והוא ישתלב ביתר קלות עם השיער שלכם. אתם יכולים גם לרכוש קווצות שיער בעצמכם ולבקש ממקצוענים להתקין אותן, מה שעלול להיות זול יותר. כך או כך, תצטרכו לבדוק כמה סלוני שיער מקומיים כדי לקבל מגוון של מחירים.

דילוג לתוכן