חומרי קירוי לחצר: 3 אפשרויות נהדרות לבעלי בתים

חצר מקורה מציעה הזדמנויות ייחודיות לבעלי בתים ליהנות מחיק הטבע בלי ההשפעות הקשות של מזג אוויר קיצוני, אז אם אתם רוצים לדעת אילו אפשרויות קירוי עומדות לרשותכם עבור החצר שלכם, המשיכו לקרוא כעת כדי לגלות מהם היתרונות של שלושה חומרים שונים שנציג כאן.

 

קירוי פוליקרבונט

פוליקרבונט הוא חומר מאוד חזק שיכול לעמוד בפני הרבה לחץ מבלי להיסדק או להישבר. כחומר תרמופלסטי, יש לו משקל קל והוא יכול לעמוד בטמפרטורות נמוכות וגבוהות במיוחד, מה שהופך אותו לבחירה פרקטית ועמידה עבור הפרגולה המתקפלת או הנאספת לחצר שלכם.

 

לוחות פוליקרבונט חוסמים קרני UV ועמידים בפני חום, מה שמבטיח שהחצר שלכם תישאר קרירה בקיץ, ומאפשר להם להחזיק מעמד שנים רבות. מכיוון שהלוחות שקופים ומגיעים עם מראה דמוי זכוכית, הם מאפשרים לאור טבעי לחדור לאזור הפטיו תוך מינימום סינוור. קירוי פוליקרבונט מבית מוגן מפני דליפות והוא בהחלט ערך נהדר לכסף שלכם ואפשרות קירוי מעולה לפטיו.

 

קירוי מלוחות מבודדים

בדומה לפוליקרבונט, לוחות גג מבודדים הם עמידים ויכולים לעמוד בטמפרטורות של מזג אוויר קיצוני, מה שהופך את החצר שלכם לחלל מגורים אידיאלי בכל ימות השנה. קירוי מסוג זה מציע גם בידוד מחום וקול. בנוסף, הלוחות אינם רק חזקים, אלא גם דורשים תחזוקה נמוכה – נקודת מכירה משמעותית עבור רוב בעלי הבתים.

 

לוחות קירוי מבודדים זמינים במגוון צבעים ומגיעים עם אחריות של היצרן.

 

קירוי קולורבונד

קירוי קולורבונד מגיע במגוון רחב של צבעים מצופים אבקה, ומעניק לבעלי בתים המון אפשרויות יצירתיות. נוסף על כך, קירוי קולורבונד הוא עמיד בפני מזיקים וקורוזיה. קולורבונד הוא אידיאלי לתנאי מזג האוויר הקשים. בדומה לפוליקרבונט, גם קולורבונד הוא קל משקל, מה שמקל על התקנתו.

 

חומר קירוי בעל תחזוקה נמוכה זה עמיד בפני סדקים וקילופים כך שהגג שלכם ישמור על המראה האסתטי שלו לאורך זמן.

 

פוליקרבונט, לוחות קירוי מבודדים וקולורבונד הם שלוש אפשרויות הקירוי מהטובות שישנן בשוק היום. למרות שכולן אפשרויות נהדרות, יתכן שישנה אפשרות אחרת שתהיה אידיאלית לדרישות שלכם. יועצי העיצוב שלנו מוכנים לסייע לכם בבחירת חומרי הקירוי הנכונים לפרגולה החשמלית שלכם. היכנסו לאתר https://www.alum-haifa.co.il/

דילוג לתוכן