כן, קיום יחסי מין משפר את היכולות שלכם בעבודה

זה אולי לא מיועד לתרגול במקום העבודה, אבל מדובר בהימור בטוח לשיפור התפוקה שלכם

 

פעילות כמו סקס, המזינה את מרכזי ההנאה והתגמול במוח, עוזרת לכם להרגיש מאושרים ועם יותר מוטיבציה למחרת.

 

זה עשוי להדהים אתכם, אך מחקרים מראים כי קיום יחסי מין בדרך כלל משפר את מצב הרוח שלכם למחרת. וכשאתם מרגישים מאושרים יותר, אתם נוטים להיות פרודוקטיביים יותר בעבודה ובכך להצליח יותר. כעת יש עוד יותר הוכחות לכך שסקס יכול להיות טוב לעסקים: חוקרים ביקשו מ-159 אנשים נשואים לערוך סקרים פעמיים ביום על מצב רוחם במשך שבועיים והם פרסמו את ממצאיהם בכתב העת Journal of Management. החוקרים מצאו כי ההשפעה החיובית של סקס נמשכה כ-24 שעות, והביאה לכך שהעובדים דיווחו על שביעות רצון ומעורבות רבה יותר בעבודה. ההשפעה נמשכה אפילו אחרי כן ושלטה על שביעות הרצון הזוגית הכללית, כך שזה לא רק שזוגות נשואים מאושרים עשויים לקיים יותר יחסי מין, זה פשוט הפך אותם לעובדים טובים יותר בעבודה. גברים ונשים הרגישו באותה השפעה.

 

אם אתם שמים את הבדיחות בצד, חשוב לשמור על בריאותכם הנפשית אם אתם הולכים להיות עובדים פרודוקטיביים. ועבור הרבה אנשים זה כולל חיי מין מספקים – כל מה שזה אומר עבורכם. רוב הזוגות מקיימים ככל הנראה יחסי מין בערב, כששני בני הזוג בבית, אך פקיד אחד בשוודיה בעיירה קטנה רוצה שהעובדים יוכלו לבחור שעה ביום העבודה שלהם ולהקדיש אותו למין במקום זאת.

 

כך, הבאת יחסי המין לעבודה – באופן מטאפורי בהחלט – עוזרת לפרודוקטיביות שלכם. הבאת העבודה הביתה גורמת למצב הפוך. על פי המחקר, אנשים שלא יכלו לעזוב את המשרד באופן מלא בסוף היום סבלו מחיי מין גרועים. הפתעה, הפתעה: קבלת עדכונים מתמידים מהטלפון שלכם על ערימת הדוא"ל הולכת וגדלה שלא נקראה זה לא דבר טוב לרמות הלחץ שלכם. צרפת הרחיקה לכת והעבירה חוק המעניק לעובדים את הזכות להתעלם מהדוא"ל שלהם לאחר שעות העבודה. זה צעד חשוב לקידום בריאות הנפש, אבל בואו ניקח רגע להבין שאנחנו חיים בעולם שבו אנו זקוקים לחוק שאומר כי אפשר לא להגיב לבוס בשעה עשר בלילה במוצאי שבת. נו, באמת.

 

אולי בפעם הבאה, במקום לאכול ארוחת צהריים ארוכה, אתם תחליטו להתענג קצת אחר הצהריים. פשוט תגידו לבוס שלכם שזה יגרום לכם להיות פרודוקטיביים יותר – זה כמו שולחן כתיבה, למעט שיש למעשה הוכחה מדעית שזה באמת עובד. תוכלו להתרשם ממגוון צעצועי מין באתר: https://bunnyboo.co.il/

דילוג לתוכן