בגדי טניס צריכים להיות נוחים

שיחקתם טניס לסירוגין לאורך השנים ולבסוף החלטתם להיות רציניים יותר לגבי המשחק. אתם חושבים שאתם יכולים להרוג שתי ציפורים במכה אחת על ידי ביצוע פעילות גופנית תוך כדי משהו שאתם אוהבים. עכשיו, אתם יוצאים לדרך להכין את עצמכם למשחק.

 

כמו תמיד, אתם רוצים להיראות במיטבכם, אחרי הכל, תמיד אתם מתלבשים נהדר. ההחלטה כעת היא 'מה עליי ללבוש כשאני משחק טניס?' האם אני צריך תלבושות מיוחדות הדומות לאלו שמקצועניות כמו האחיות וויליאמס לובשות או שאני יכול פשוט ללבוש בגדים יומיומיים? השורה התחתונה היא שההחלטה היא שלכם.

 

אתם יכולים לרכוש בגד שלם מכל יצרן גדול של מוצרי ספורט. אלה כוללים את נייקי, אדידס, פרינס, וילסון, הד, בבולאט, באלה דה מאץ', ועוד רבים אחרים שמוכרים מוצרים טובים.

 

אם אתם לא רוצים להשקיע בבגדים המיוחדים, תחשבו על נוח. התלבושת שלכם צריכה להיות רופפת וזורמת מכיוון שאתם רצים קדימה ואחורה, קופצים למעלה ולמטה ומתפתלים לכל כיוון בזמן שאתם מנסים להכות בכדור. אולי תרצו פשוט ללבוש את הבגדים שכבר יש לכם בארון או לרכוש חדשים – כל אחת מהאופציות תעבוד כל עוד אתם יכולים לנוע בחופשיות במגרש.

 

אם אתם מצטרפים לקבוצה או מועדון ומשחקים ביחד, ייתכן שתצטרכו לרכוש מדי קבוצה.

 

הקבוצה שלכם תבחר תלבושת שעשויה לכלול עליונית, מכנסיים קצרים, גרביים וז'קט או שמלה קצרה מיוחדת עם גרביים וז'קט-מונוגרמות, ותוכלו להוסיף את שם הצוות בחלק האחורי של התלבושת.

 

אם הצטרפתם למועדון טניס, אולי תרצו לעצור מדי פעם כדי לראות מה אנשים אחרים לובשים. אני לא אומר שאתם צריכים לנסות להרשים את כולם, אבל יכול להיות שיש קוד לבוש סמוי לשחקנים. אתם אמורים להיות מסוגלים להבין את זה מבלי להביך את עצמכם בכך שתופיעו בלבוש לא הולם.

 

קחו זמן לצאת ולחפש את התלבושת שלכם. אם אין לכם הרבה זמן פנוי או שאתם שונאים לחשוב על לבלות בקניון ביום החופשי שלכם, חפשו באינטרנט. פשוט הקלידו 'בגדי טניס' ותופתעו ממספר אתרי האינטרנט השונים שיוצגו ברשימה.

 

עברו על כמה מהאתרים הללו כדי לקבל מושג מה אתם רוצים – זו כנראה הדרך המהירה והקלה ביותר לראות ממש מאות אפשרויות שונות תוך דקות ספורות. אתם אפילו יכולים להזמין את התלבושת שלכם מבלי לצאת מהבית – זה אפילו יכול להישלח ישירות לביתכם.

 

מצאו את התלבושת שאתם אוהבים ושנוח לכם בה. שחקו טניס עם החברים שלכם, תכירו אנשים חדשים או תהנו עם לקוחות פוטנציאליים. אתם בחוץ עם אנשים ומתאמנים ואתם נראים ומרגישים נהדר.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://raven.co.il/

דילוג לתוכן