הכירי את דייזי -מחשבון ביוץ חכם שלומד להכיר את גופך בדרך הטבעית

אחד היתרונות המובהקים של מכשירים מבוססי נתונים בימינו, זו היכולת שלהם להכיר אותנו באופן אישי, להכיר את העדפות שלנו, לדעת מה הם הנתונים האישיים שלנו, ועל פיהם לייצר עבורנו את התוצאות הטובות ביותר.

זה לא משנה אם מדובר בטלוויזיה חכמה, בשעוני ספורט, מכשירי סלולר או כל דבר אחר. אם אנחנו יודעים להגדיר את העדפות שלנו ולספק מידע אודות נתונים אישיים רלוונטיים, אזי שהמכשיר יפעל באופן שיכול לשרת אותנו באופן מלא, מדויק, וממוקד.

דוגמא טובה לכך שיכולה לשרת כל אישה בימינו, היא השימוש במחשבון ביוץ חכם. הכוונה למכשיר בדיקת פוריות חכם אשר יודע לספק את הנתונים הרלוונטיים עבור נשים שרוצות לדעת בדיוק, מתי הן מבייצות, מתי הן פוריות, מתי מגיע המחזור החודשי ומתי עליהן לקיים יחסי מין בשביל להיכנס להריון או להימנע מכך.

הרעיון של מחשבון ביוץ חכם הוא לאפשר לאישה, לקיים בדיקת פוריות בצורה הכי פשוטה והכי ישירה ונגישה, מן הסתם במטרה להשיג את התוצאות האמינות ביותר. מחשבון בסגנון דייזי מספק לכל אישה שבוחרת להשתמש בו, את התוצאות הטובות ביותר, האמינות והבטוחות ביותר שהיא יכולה למצוא היום בשוק.

לפני שנסביר כיצד המחשבון עובד, חשוב להדגיש, מדובר על מכשיר פשוט, נגיש ונוח, כזה שאפשר להשתמש בו בכל מקום, בכל זמן, מבלי שהפרטיות של האישה תיפגע, מבלי שהיא תרגיש אי נוחות. כאמור, מדובר על מחשבון שמספק תוצאות אמינות ביותר, לגבי שאלות כמו האם האישה נמצאת בביוץ, האם היא פוריה או לא, האם היא אמורה לבייץ, האם היא מתקרבת לווסת ועוד.

כיצד מחשבון ביוץ עובד

מחשבון ביוץ דייזי עובד בשיטה הבאה: האישה מכניסה לתוכו את הנתונים לגבי המחזור החודשי שלה כגון ימי הוסת ומדידה יומיומית עם המכשיר, ומכאן המכשיר לומד את הנתונים, מבצע חישובים מתקדמים וכך הוא ידע לספק לאישה את הנתונים הרלוונטיים והמדויקים ביותר לגביה.

למעשה, מה שהאישה צריכה לעשות, זה למדוד את טמפרטורות הגוף שלה מדי בוקר, בצורה מאוד פשוטה, מתחת ללשון, כפי שנהוג לעשות עם מדחום רגיל. וכך המחשבון ידע לבחון האם היא פורייה או לא.

מחשבון דייזי נמצא בשימוש כבר מספר שנים, הוא משמש נשים רבות בכל רחבי העולם, והוא נחשב למחשבון הביוץ האמין והאיכותי ביותר בתחום. היתרון הגדול שלו מעבר לעובדה שהוא מספק נתונים איכותיים, אמינים ורלוונטיים, אשר מבוססים כאמור על נתונים אישיים של כל אישה, זה עצם כך שמדובר בפתרון טבעי, רציף וחכם. כמו כן, האישה יכולה להשתמש בו בכל מקום, בכל עת, על פי הצורך.

דילוג לתוכן