5 טיפים שיגרמו לבית שלכם להיראות מהמם

כשאתם רוצים להוסיף את הנגיעות המיוחדות שיכולות להפוך את הבית שלכם למהמם, עקבו אחר עצותיהם של מעצבים. צרו את אותו גורם ה“וואו” על ידי הדגשת תכונה טבעית מרהיבה בחדר כמו חלונות גדולים או אח, והוסיפו משהו בלתי צפוי כמו בד חרטום, נגיעה בצבע שמושך את העין או יצירת אמנות גדולה.

 

להלן מספר טיפים בסיסיים לעיצוב שיגרום לבית שלכם להתבלט.

 

  1. צרו מוקד בחדר

מעצבים יודעים שעיצוב חדר סביב מוקד מוסיף עניין מיידי ומגדיר את אופי החדר. אח עומדת בחופשיות, בר משוכלל או ארון עם תאורה פנימית כדי להדגיש אוסף יכולים להפוך למוקד ולהעניק השפעה חזותית גדולה. שולחן משחק בחלל הבידור יכול להפוך למוקד, כמו דלת מנהלים במשרד ביתי ופינות אוכל יוקרתיות שתופסות את תשומת הלב בחדר האוכל.

 

  1. עשו זאת בגדול!

בחרו ביצירות אמנות גדולות ואביזרים שיוסיפו יופי לחדר, במיוחד אם בבית שלכם יש תחושה עכשווית יותר. רהיטים מודרניים, רהיטים עם גלאם הוליוודי מודרני של אמצע המאה וריהוט בסגנון חוף מסתדרים היטב עם ציורים בקנה מידה גדול, שטיחי שטח מסיביים, גופי תאורה ענקיים ופסלים גדולים. קחו בחשבון שיצירת אמנות גדולה וחשובה אחת טובה לאין שיעור מכמה יצירות קטנות יותר.

 

  1. בחרו באיכות

אתם בוודאי תרצו לבטא את טעמכם הטוב על ידי בחירת רהיטים שמשדרים אלגנטיות. בחירת רהיטים באיכות הגבוהה ביותר לחדר חשובה במיוחד כשאתם בוחרים את הרהיטים שלכם. השקעה במותגים בעלי מוניטין של ייצור יוצא דופן ועיצובים נצחיים יכולה להעניק לכם את העמידות והיופי שיישמרו היטב על מנת להגן על ההשקעה שלכם.

 

  1. היו נועזים

רבים מהבתים בימינו כוללים פלטת צבעים ניטרלית של גוונים אפורים רכים, לבנים ובז'. בד נועז, בהיר ומושך את העין על אביזרים כמו כריות ושטיחים מעניק לחלל מראה דרמתי באופן מיידי. בחרו פרחים, תבניות גרפיות או צורות גיאומטריות מודגשות בשחור ולבן כדי למשוך תשומת לב. צבעו קיר אחד בצבע מעניין, או הוסיפו טקסטורה עם לבנים או אבנים טבעיות.

 

  1. התאימו אישית את החלל שלכם

כללו פריטים ייחודיים להתאמה אישית של החדר כדי להעניק לו אינדיבידואליות. שעון סבא יכול להוסיף עניין לבית בעיצוב מודרני. בחרו פריט יוצא דופן כמו מתלה של אופה, מראה רצפה או מסך מתקפל דרמטי כדי להפוך את הבית למיוחד במינו.

 

בחרו באפשרויות שאתם יכולים לחיות איתן כדי לתת לבית שלכם מראה מהמם. אחרי הכל, ככל שאתם רוצים להרשים את האורחים שלכם, בסופו של יום, כיף לחזור לבית שהוא מקלט מסביר פנים המשקף את אישיותכם.

דילוג לתוכן