נזקי סוככים: מה אתם צריכים לחפש?

כשמדובר בסוככים, אנו נוטים לשכוח שהם נמצאים שם עד שקורה משהו. זו הסיבה שבדיקת הסוכך שלכם וחיפוש אחר נזקים ומפגעים אחרים היא לעיתים קרובות חשובה מאוד. אז מה עליכם לחפש בסוכך שלכם?

 

הנה מספר דברים שנתקלנו בהם, חווינו, ראינו או עזרנו לתקן בכל מה שקשור לנזקי סוככים:

 

עובש: זה מכוער ואפילו מסוכן. עובש יכול לצמוח על בד הסוכך שלכם ואפילו להתחיל להיכנס לביתכם. השתמשו בחומרי ניקוי שהורגים את העובש כדי להסיר אותו. לחילופין, התקשרו לאיש מקצוע בתחום הסוככים שיעזור לכם לנקות את הבד או להחליף אותו אם הנזק נרחב מדי.

נזקי שמש / קרני UV: עם הזמן, בד הגגון שלכם יכול להישחק בשמש. קרני ה-UV של השמש עלולות לדרדר במהירות את איכות הבד של הסוכך שלכם. אם הבד שלכם נפגע מאור השמש, אנו ממליצים מאוד להחליף אותו.

ניתוק מהמסגרת: זה יכול לקרות במצבים של רוח או סערה חזקה. הבד יכול להיקרע או להיתלש מהמסגרת. זו הסיבה שבד של סוכך שניתן להחלפה יכול להועיל באזורים שבהם מזג האוויר הסגרירי הוא ברירת המחדל.

ניתוק מהמבנה: המסגרת והסוכך עצמו יכולים להתנתק מהעוגנים של המבנה. עם הזמן, רוח או כוחות חיצוניים אחרים עלולים לגרום לסוכך להתנתק. זו הסיבה שבדיקת מבנה הצל שלכם מדי חודש יכולה לסייע במניעת אסון מכיוון שתוכלו לראות אותו מתחיל להתפרק לפני שיהיה מאוחר מדי.

קרע / חור בבד: בד הגגון שלכם יכול להתחורר או להיקרע. דברים יכולים לנקב אותו כמו ענפים, חפצים אקראיים ואפילו ציפורים – ולגרום לו להיקרע. אתם יכולים לתקן את הבד בעזרה בעל מקצוע.

חרקים / דבורים: כן, זו יכולה להיות בעיה. אמנם אנו לא מתמחים בהוצאת חרקים ודבורים מהגגון שלכם, אך ישנן חברות שכן עושות זאת. בדקו את סוכך זרועות שלכם לעיתים קרובות, במיוחד סביב ומתחת למסגרת שבה חרקים ודבורים אוהבים להסתתר או לקנן.

נזק למסגרת: מסגרת הסוכך שלכם עמידה. אבל, לפעמים היא יכולה להיפגע בסערה או ברוח. המסגרת יכולה להתכופף או אפילו להיסדק, אם כי זה די נדיר. התקשרו לאיש מקצוע שיעזור לכם לתקן את זה.

 

כפי שאתם יכולים לראות, ישנם נזקים אפשריים שעלולים להיגרם לסוכך שלכם, לכן אם תהיו שקדנים בבדיקות ובטיפול שלכם, זה יכול לעזור לכם להימנע מתיקונים יקרים. אם אינכם בטוחים מה לחפש בסוכך, צרו קשר עם חנות הסוככים המקומית שלכם לקבלת מספר טיפים.

 

עכשיו כשאתם יודעים קצת יותר על נזקי סוכך ומה לחפש בו, ידעו אותנו כיצד נוכל לעזור לכם בפרויקט מבנה הצל הבא שלכם. למידע נוסף על פרגולות אלומיניום, אל תהססו לפנות אלינו בטלפון או באתר האינטרנט שלנו.

דילוג לתוכן