7 דרכים לייעול אתר הוורדפרס שלכם

וורדפרס נחשבת לפלטפורמה מצוינת עבור יזמים ליצירת אתרים להפעלה או לעסקים קטנים. שירות ניהול תוכן זה (CMS) משמש מיליוני בעלי עסקים שגרים בכל פינות העולם. יותר מ-400 מיליון אתרים ברחבי העולם מופעלים על ידי וורדפרס, כולל יותר ממאה מיליון בארצות הברית בלבד. אתרי וורדפרס ברחבי העולם מפרסמים פוסטים כל 17 שניות. מרבית מיליון האתרים המובילים בעולם מופעלים באמצעות וורדפרס וקשורים לעסקים. עובדות אלה מראות בבירור את המשמעות של וורדפרס כשירות ניהול תוכן לעסקים בכל הגדלים.

 

פשטות, שילוב מדיה חברתית והמספר הגדול של אפשרויות העיצוב הזמינות הם סיבות מרכזיות לכך שסטארטאפים ועסקים קטנים מעדיפים את וורדפרס. עם זאת, עליכם לזכור מספר עובדות חשובות לפני שתחשבו להשתמש בוורדפרס עבור אתר העסק שלכם.

 

  1. איכות הנושאים.

אלפי ערכות נושא חינמיות ופרמיות זמינות עבור אלו שמתכננים ליצור אתר מבוסס וורדפרס להפעלה שלהם. עם זאת, עליכם להיזהר בבחירת נושא אמין מבין אלו הזמינים. הנושא צריך להיות גמיש ועליכם להיות בעלי יכולת לבצע שינויים ללא טרחה רבה.

 

  1. אירוח (Hosting).

זהו גורם מכריע נוסף כשמדובר ביצירת אתר להפעלה. עליכם לחפש שירות אירוח מנוהל של וורדפרס שיעזור לכם להפעיל את אתר האינטרנט שלכם בכל עת. בנוסף, עליהם לספק עדכונים וגיבויים קבועים.

 

  1. בחרו את התוספים שלכם בחוכמה.

התקנת תוספים רבים מדי באתר הוורדפרס שלכם תאט את ביצועיו. הוסיפו רק את התוספים שבהם תשתמשו באופן אקטיבי ומחקו את כל השאר.

 

  1. הגדרת האתר שלכם.

לאחר סיום ההתקנה של וורדפרס, עליכם להגדיר אותה בהתאם. לדוגמה, עליכם לחשוב על אופן ניהול התגובות, הגדרת permalinks ושיטות עבודה מומלצות אחרות. ניתן להשיג זאת בקלות בהגדרות וורדפרס וצריך לעשות זאת במהלך ההתקנה הראשונית שלכם.

 

  1. ממשק נייד.

מבקרים רבים באתר שלכם יגיעו אליו דרך המכשירים הניידים שלהם, ולכן אתר האינטרנט שלכם מבוסס WordPress זקוק לממשק נייד מגיב שיספק חוויה חלקה למשתמשים. משתמשים לא יסבלו זמן ארוך מביקור באתר לא נוח.

 

אדם פארה, מנכ"ל HostGator אומר, "זו יכולה להיות מטלה רצינית לוודא שהאתר שלכם ידידותי למובייל. אבל זה שווה את המאמץ. פעולה זו תעזור להבטיח שהאתר שלכם ידורג גבוה ככל האפשר בתוצאות של מנועי החיפוש."

 

  1. אבטחה.

אתר וורדפרס מגיע עם מאפייני אבטחה הגונים אך שקלו ליישם אמצעי אבטחה מתקדמים יותר באמצעות תוספים ושיטות עבודה מומלצות אחרות כדי להרתיע איומים פוטנציאליים. איליה קולוצ'נקו, מנכ"ל High-Tech Bridge אומר, "הייתי אומר ש-CMSים פופולריים, כמו וורדפרס או ג'ומלה, עשויים להיחשב מאובטחים בהתקנת ברירת המחדל אם הם מוגדרים כראוי, אין להם קוד צד שלישי והם מעודכנים."

 

  1. אופטימיזציה למנועי חיפוש.

שקלו לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) כדי לשפר את הנראות של אתר האינטרנט שלכם בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים. באמצעות שיטות עבודה מומלצות לקידום אתרים, יחד עם תוספי וורדפרס כמו וורדפרס SEO של Yoast, אתם תהיו בדרך הנכונה. בנוסף לאופטימיזציה למנועי חיפוש, חשוב להשתמש גם ב-SEO החדש (אופטימיזציה למנועי רשת). קבעו נוכחות פעילה ברשתות המדיה החברתית שבהן הלקוחות שלכם מבלים הכי הרבה, וכך תוכלו במהירות לבנות מותג שאנשים בוטחים בו.

 

לפרטים נוספים תוכלו לפנות לאתר https://www.e-dologic.co.il/

דילוג לתוכן