זקוק לעזרה במציאת הארנק?

איבדת את הארנק? יו בנאדם, זה הדבר הכי גרוע. מממ … בדקת בכיסים שלך? אני מצטער, כמובן שעשית זאת. איך הארנק שלך נראה? האם הוא אחד מאותם ארנקים חדשים לחסימת RFID? אשמח לעזור לך כי הייתי שם, ואני שונא את התחושה שאני לא יודע איפה הארנק שלי! ובכן, בוא נראה …

איפה היית?

האם עבדת היום? עצרת בכל מקום בדרך? באיזו מכונית נסעת? מתי בפעם האחרונה נזכרת שראית את הארנק? הוא צריך להיות איפה שהיית. התחל בנקודת ההתחלה, ועבור בעצמך על כל פרט ופרט של היום שלך.

מה עשית?

אם אתה זוכר מה הסיבה שבגינה היית צריך להוציא את הארנק שלך, זה עלול להפעיל את הזיכרון שלך. קנית משהו? השארת כרטיסייה פתוחה איפשהו? לבשת מבחר יוצא דופן של בגדים חיצוניים עם כיסים שמסתירים את הארנק? מישהו נתן לך כרטיס ביקור או אולי כרטיס מועדון?

השארת את הארנק במקום אקראי?

אני לא מדבר על החצר האחורית של השכן שלך, אלא יותר כמו מקום יוצא דופן בבית שלך. אולי החלק העליון של מיכל השירותים, מגירת הזבל או שולחן המטבח שלך? אה, אני יודע! השתמשת בכרטיס אשראי כדי להזמין משהו במחשב? אם הארנק לא שם, יש רק דבר אחד שאני יכול להגיד לך …

 

לאחר שתסיים לבטל את כרטיסי האשראי שלך ותקים מחדש את חברותך במועדונים השונים, תצטרך להתחיל לחשוב על רכישת ארנק לגבר חדש. למרבה המזל, אתה נמצא כאן עם מבחר עצום של ארנקי עור לגברים, ארנקי נסיעות, נושאי דרכונים, ארנקי כיס קדמיים, ארנקי חסימת RFID הנ"ל, ארנקים אקורדיוניים ועוד ועוד. עיין במבחר שלנו עוד היום והתנחם בכך שאתה יכול לפחות להחליף את הישן במשהו טוב יותר!

דילוג לתוכן