כיצד לתבל את חיי המין שלך במהלך הבידוד?

אם אתה מבודד את עצמך עם בן / בת הזוג שלך, זה הזמן הטוב ביותר לתבל את חיי המין שלך ולנסות משהו חדש! התעלו אחד על השני כדי לעזור לכם להעביר את הזמן ולהגביר את ההורמונים שלכם מרגישים טוב… כולנו יכולים לעשות עם כמה כאלה ברגע זה. אנחנו באמת לא יודעים כמה זמן יימשך הנעילה הזו, אז הנה כמה טיפים שיעצרו את חיי המין שלך מתייבשים.

 

אוננות הדדית

לאונן עם בן / בת הזוג זו הדרך המושלמת להקניט אחד את השני לאורגזמה נפלאה או לפגישת משחק מקדימה שתבנה לאירוע המרכזי. לא רק זה, תוכלו ללמוד אחד מהשני איך אתם רוצים לרצות את עצמכם. זה win-win!

 

תוציאו את הצעצועים

ליהנות אפילו יותר מהנאה בחדר השינה על ידי הכנסת צעצועי מין לחיי המין שלך. בין אם אתם מחפשים משהו שתוכלו ליהנות ממנו כמו טבעת זין או ממריץ דגדגן בשבילה. החדשות הטובות הן … אנחנו עדיין פתוחים במהלך הנעילה כך שתוכלו לסמוך עלינו שנמסור את צרכי צעצועי המין שלכם!

 

הוסף חומר סיכה

מחפש לחקור תחושות חדשות בזמן שאתה משועמם בבידוד עצמי? נסה להוסיף קצת סיכה. סחיטה קטנה יכולה לעבור דרך ארוכה במיוחד ויש מיליון דברים שאפשר להשתמש בהם. אתה יכול להוסיף קצת טעם למין אוראלי, ליהנות ממין אנאלי ללא כאבים או להוסיף קצת שימון נוסף לחדירה. לובה מרגיש באותה מידה טוב באותה מידה עבורו ועבורה.

 

תן עיסוי אינטימי

הקדישו זמן איכות נוסף אחד לשני על ידי התחלת המשחק המקדים בעיסוי חושני. זה בטח לגרום לשניכם במצב רוח. אתה יכול אפילו להוסיף קצת הנאה נוספת עם שמן העיסוי החושני שלנו או עם שרביטים לעיסוי רוטטים.

 

נסה עמדת מין חדשה

יש המון בחוץ אז למה לא לחקור עכשיו! אולי אפילו נסה לקרוא את מדריך קארמה סוטרה בכמה עמדות אינטימיות שתוכל לנסות. אתה יכול אפילו להפוך את זה לאתגר עבור שניכם. למה לא לנסות עמדה חדשה בכל יום שלא ניסית בעבר, הרשימה היא אינסופית.

 

דילוג לתוכן