5 דרכים לשמור על תכשיטי היהלומים שלכם

  1. אחסנו אותם כראוי. הדבר הגרוע ביותר שאתם יכולים לעשות לכל סוג של תכשיט הוא לטפל בו בנונשלנטיות פשוט על ידי הנחתו בכל מקום בבית. טבעות שנמצאות ליד הכיור יכולות לזוז בקלות וליפול לביוב. שרשראות עדינות שנותרו בערימה יכולות להסתבך ולהישבר כשאתם מנסים למיין אותן. אם המטרה שלכם היא לשמור על תכשיטים יקרים במצב טוב, הכי טוב שאתם יכולים לעשות הוא לאחסן אותם בקופסת תכשיטים או בארון מתאים.

 

  1. ניקוי קבוע. סביר להניח שתרצו להשקיע בניקויים מקצועיים פעם או פעמיים בשנה, אך בינתיים תוכלו לשמור על יהלומיכם מנצנצים עם ניקוי פשוט בבית (כל עוד אתם עושים זאת נכון!). הימנעו מחומרי ניקוי כימיים שעלולים ליצור שחיקה (תאמינו או לא, אקונומיקה יכולה למעשה לגרום ליהלומים להפוך לצהובים), והכינו תמיסה פשוטה של ​​אלכוהול ומים (ביחס של 1:10). אתם יכולים להשתמש במברשת עם זיפים רכים כדי לשפשף בעדינות את הלכלוך, ואז במטלית רכה לייבוש.

 

  1. שלמו עבור הערכות שווי היהלומים. לא הייתם קונים בית בלי לבדוק תחילה את הערך שלו. לכן כשאתם רוכשים תכשיטי יהלומים, גם אם קונים טבעות אירוסין זולות , הדבר הראשון שעליכם לעשות זה להעריך את שוויים ולאשר אותם כמקוריים. זה לא יעלה הרבה בהשוואה לערך התכשיטים (בדרך כלל סביב 25 דולר לכל תכשיט, אולי פחות אם יש לכם כמה תכשיטים) וזה יבטיח שתקבלו את מה ששילמתם עבורו. פעולה זו גם תקל עליכם אם תרצו לבטח את התכשיטים שבידכם.

 

  1. עשו ביטוח. אין שום סיבה לא לעשות את זה. סביר להניח שיש לכם ביטוח לבית וקל מספיק להוסיף פריטים בעלי ערך לבית שלכם לפוליסה הזו. אם יש לכם כמה פריטים עם תג מחיר גבוה במיוחד, אולי אפילו תרצו לאחסן אותם בכספת.

 

  1. אמא היא המילה. אין דרך טובה יותר ליצור עניין שלילי ביהלומים שלכם מאשר להציג אותם ביוהרה כדי לגרום לאנשים לתהות לגבי השווי שלהם. תענדו אותם אם אתם רוצים (יתכן שגם קניתם אותם בשביל זה), אבל תנסו להתגבר על הדחף להתרברב בהם. אתם תראו הרבה יותר טוב כשאתם עונדים את התכשיטים הטובים ביותר שלכם אם תתייחסו אליהם בבגרות וביטחון.
דילוג לתוכן