5 טיפים לחסכון כסף עם קופונים

  1. חנות כל שבוע. כמו שאתה רוצה להיות מסוגל לנצל כל חנות, אתה גם רוצה לנצל כל מכירה בחנויות. גם אם אתה פשוט נכנס למבצעים לכמה חנויות, זה יהיה שווה אם תוכל לחסוך כסף על מוצרים אלה.
  2. מלאי מכירות, כך שלעולם לא תצטרך לשלם מחיר מלא. אם אתה רואה את המותג הרגיל שלך של דאודורנט שהוא 2.99 דולר באופן קבוע והוא נמצא במבצע, ויש לך קופון שיגרום לו להצטייד ב 99 סנט (או פחות) כמה שיותר. או לפחות מספיק כדי שתעבור לפעם הבאה שמוצר זה ימכר. רוב הפריטים נמכרים על בסיס מחזורי כל ארבעה עד שישה שבועות. על ידי ביצוע מערכת זו, לעולם לא תצטרך לשלם מחיר מלא עבורה שוב. אם תעשה זאת עם כל המצרכים שלך, תראה חיסכון עצום עד סוף השנה. אם אתה זקוק לחדר אחסון, בנה מדפים במרתף שלך, אחסן פריטים בכל ארון, מתחת למיטות וכו '.
  3. דאג לשלב מכירות עם קופונים במידת האפשר. בעל קופון למשהו כמו בוקינג, או אפשרות לקנות מוצר במבצע זו דרך נהדרת לחסוך כסף. אבל אם תשלב קופון עם מכירה, תחסוך עוד יותר כסף. עשו זאת כל שבוע ותראו שהחסכון עולה.
  4. התקשר למספר ברוב המוצרים בביתך. ספר לחברה שאתה אוהב את המוצרים שלהם ותהית אם יש להם קופונים שהם יכולים לשלוח לך או להכניס אותך לרשימת תפוצה. לעתים קרובות הם כל כך שמחים שאתה לא מתקשר להתלונן, שהם יתחייבו. כל כך נחמד לקבל קוד מבצע לבוקינג בדואר ולא יותר חשבונות!
  5. קבל את החברים, השכנים וקרובי המשפחה שלך לשמור קופונים עבורך. רוב האנשים לא שמים לב לעופרי הקופונים, או רק מוציאים כמה ואז ממחזרים את העלונים. אם הם יודעים שמישהו אחר יכול להשתמש בהם, אנשים שמחים לשמור עבורכם את הקופונים הנוספים שלהם. זה יעיל במיוחד אם יש לך קרובי משפחה ממדינות אחרות שמוכנים להחליף איתך קופונים. אם אתה גר במדינה בה קופונים מוכפלים, אז קופונים של 50 ו -75 סנט יועילו לך. אם קרוב משפחתך גר במדינה שאינה מכפילה קופונים, הם ירצו את הנחה של 1.00 דולר על קופוני פריט אחד. . . סחר כדי להשיג את מה שיחסוך לך הכי הרבה כסף. אנשים קרובים יכולים לשמור את כל העלונים עבורך, אך כאשר אנשים מחוץ למדינה, אתה יכול לשמור דמי משלוח על ידי קבלת רשימה זה מזה של המוצרים שאתה קונה באופן קבוע.
דילוג לתוכן