סיבות למה עדיף להשאיר התקנת גדרות למומחים

חפירת חור עמוד

אחד החלקים המאתגרים ועתירי העבודה בתהליך התקנת הגדר הוא חפירת חורי העמודים. למרבה המזל, יש ציוד שעושה את העבודה הרבה יותר קלה מאשר חפירה ידנית בלבד. עם זאת, גם אם יש לך את הציוד המתאים (ויודע להשתמש בו!), אתה עלול להיתקל בבעיות כמו שורשי עצים או אדמה קשה.

 

על ידי הזמנת מתקין גדרות מקומי בעל מוניטין, תוכלו להיות בטוחים שתנאי הקרקע, השטח ושיקולים נוספים נלקחים בחשבון בתהליך האומדן. תמנעו הפתעות במחיר ובעיכוב השלמת הגדר שלכם.

 

הסכנה הנסתרת הנוספת בחפירת חורי עמודים בעצמך מסתתרת מתחת לפני השטח, עם קווי מים, ביוב, גז וחשמל קבורים. 

 

מתקיני גדרות מקצועיים ראו הכל ויודעים בדיוק כיצד להימנע מתקלות ולטפל בכל מכשול בלתי צפוי. אם אתה מתקין גדר בעצמך, ייתכן שאינך יודע כיצד להתמודד עם הבעיות הללו. ואם הבעיות אינן מטופלות כראוי, זה עלול לפגוע בשלמות הגדר הכוללת שלך.

 

זה יכול להיות קשה לדעת כמה עמוק לחפור עבור חורי עמוד, אפילו על אדמה שטוחה לחלוטין ללא בעיות. חור עמוד רדוד עלול להוביל לגדר לא בטוחה שפגיעה במיוחד לאירועי מזג אוויר עזים. למרות שזה אולי חסך לך כסף בטווח הקצר, טיפול בהתקנת גדר אלומיניום בעצמך יעלה לך הרבה יותר אם הגדר שלך תתהפך וצריך לתקן.

 

קבלן הגידור שלך יודע בדיוק מה לעשות וידאג שהעבודה תתבצע בצורה נכונה. בנוסף, קבלנים רבים מציעים ביטוח ואחריות, כך שאם תתרחש תקלה, אתם מכוסים.

הימנע מבעיות מדידות קרקע והפרות ייעוד

כל קבלן גידור או עורך דין רכוש יודע כמה סכסוכי שכנים מתרחשים על גדרות. הצבת גדר לאורך קו הרכוש שלך, כדי להבטיח שהגדר לא תפגע ברכוש של השכן שלך, חשוב להפליא לעשות נכון.

 

אם אתה מתקין בטעות את הגדר אפילו כמה סנטימטרים מעל קו הנכס שלך, אתה יכול לבקש צרות גדולות עם השכן שלך. ומבחינה חוקית, לשכן שלך יש את כל הזכות לדרוש ממך להסיר את כל הגדר ולהתקין אותה מחדש בצד שלך של קו הרכוש.

 

תתפלאו באיזו תדירות זה קורה. גם אם אתה חושב שאתה יודע היכן מתחיל ונגמר קו הנכסים שלך, מתקין גדרות מקצועי ימליץ לך לבצע סקר מיקום קו הנכס לפני שיתחיל לעבוד על הגדר. שלב פשוט זה יבטיח כי הגדר תותקן במקום בו אתה רשאי על פי חוק להתקין אותה. סביר להניח שלקבלן התקנת הגדר שלך יהיו המלצות על מודד שעבד איתו בעבר ואשר יכול לתת לך את המחיר הטוב ביותר עבור סקר מיקום קו הנכס שלך.

דילוג לתוכן