טיפים לשיפור עיצוב משרד הבית

כוח העבודה המודרני של היום שונה בהרבה מזה של העבר. עם יותר אנשים שעובדים מהבית מאי פעם, חשוב שיהיה לך ריהוט משרדי ביתי שמשרת את הצרכים שלך ושומר אותך ממוקד. כשזה מגיע לעיצוב משרד ביתי, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלך בבית.

אופטימיזציה של זרימת עבודה

על מנת להפיק את המקסימום מריהוט המשרד הביתי שלכם, אתם צריכים ריהוט שלא רק נראה נהדר אלא גם פונקציונלי למדי. כדי לייעל את זרימת העבודה שלך, בחר שולחן עבודה עם הרבה שטח פני השטח כדי שיהיה לך מקום למחשב, מקלדת, עכבר ואביזרים. מגירות מועילות במיוחד כדי שתוכל לגשת בקלות לפריטים קטנים יותר כמו עטים או מהדק. ולארגון האולטימטיבי, בחרו שולחן עבודה עם מגירת תיקים מובנית.

 

המפתח האמיתי להשגת זרימת עבודה מצוינת הוא להישאר מאורגן כך שתוכל להשקיע יותר זמן במשימה שלפניך. אתה לא רוצה כל הזמן לחפש את הפריטים שאתה צריך. בחר יצירות שנותנות לך את סוג הארגון הרצוי עבור תחום העבודה הספציפי שלך. שולחנות מנהלים נוטים לכלול יותר מגירות בעוד שולחנות כתיבה אלגנטיים ופשוטים. מגש מקלדת נשלף יעזור לך למקסם את השטח שיש לך וניתן להכניס אותו לאחר סיום יום העבודה.

 

אביזרים יכולים להגביר את זרימת העבודה שלך מבחינת עיצוב המשרד הביתי. שקול לתלות לוח מודעות שעם ליד השולחן שלך כדי שתוכל להצמיד פריטים כמו רשימות מטלות ומשימות. אפילו הכיסא שתבחר יכול להשפיע על הפרודוקטיביות שלך. בחר משהו שנוח עם גלגלים כדי שתוכל לתמרן בקלות ברחבי המשרד לפי הצורך. ריהוט המספק תמיכה ארגונומית טובה יעזור לך להתמקד ולהרגיש נוח יותר בזמן העבודה.

הפחת את הסחות הדעת שלך

כשזה מגיע לפרודוקטיביות, הסחות דעת יכולות למנוע ממך להשלים את המשימה שלפניך. שקול להוסיף כמה וילונות לחלונות שלך כדי שלא תתפתו להציץ החוצה בזמן העבודה. כבה את הטלפון הסלולרי שלך אלא אם כן אתה מתכנן לדבר עם מישהו לעסקים. הימנע מלחיצה על קישורים אחרים כמו אתרי מדיה חברתית בזמן שאתה עובד. הפריצות הקטנות האלה יעזרו לך להישאר ממוקד.

 

לעיצוב המשרד הביתי שלך, שמור על יצירות אמנות למינימום ושמור על העומס. יותר מדי קישוטים יכולים להסיח את דעתך באופן לא מודע. הפוך את המשרד שלך ליותר ופשוט עם הדגשים מינימליים כך שהוא ייראה כמו משרד אמיתי. הפעולה הפשוטה הזו יכולה לעזור לך לעמוד במשימה ולא תצטרך לדאוג לגבי המראה של החדר כמו הפונקציונליות בפועל.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.rossetto.co.il/ 

דילוג לתוכן