מנקודת ראיה של מטופל: למה כבר לא מפריע לי להשתמש בחיתולים למבוגרים

אני בן 48, ואני לובש חיתולים למבוגרים https://www.ezerneman.co.il/product-category/adult-diapers. כל יום וכל לילה. הבעיה החלה לקראת גיל 40, כאשר התחלתי לחוות מקרים של הרטבת לילה, אבל הם היו נדירים והצלחתי במשך רוב הזמן להתמודד עם זה באמצעות מצעים עמידים בפני מים.

 

אבל אחרי גיל 40, שמתי לב שאני סובל מבריחת שתן לעיתים תכופות יותר בלילה. ניסיתי ללבוש רפידות סופגות אבל השתן עדיין דלף, מה שגרם לי להחליף את הסדינים שלי כמעט ארבע פעמים בשבוע. ואז… הבעיה התחילה גם במהלך היום – פשוט לא יכולתי להחזיק שתן מספיק זמן כדי להגיע לשירותים.

 

ביקשתי אצל שלושה רופאים, ואף אחד מהם לא הצליח למצוא אבחנה מסוימת שתסביר מדוע אני נתקל בבעיה זו בגיל כל כך צעיר. ביליתי לפחות שנה בהכחשה – מנגנון הגנה שנזקקתי לו כי הייתי נבוך. נבוך מפני שנאלצתי לרוץ לשירותים לעתים קרובות יותר ממה שרציתי. התחלתי באיזשהו שלב להביא איתי תמיד בגדים להחלפה לעבודה ולאירועים חברתיים "רק למקרה ש…", ועד מהרה נאלצתי גם להגביל את הטיולים עד כמה שיכולתי, מכיוון שלא הצלחתי לעמוד בפני האפשרות של בריחת שתן מול משפחתי וחבריי.

 

לבסוף הבנתי שאם אני רוצה לשמור לפחות על מראית עין של חיים נורמליים, אני צריך להשתמש בהגנה. עשיתי את המחקר שלי וניסיתי כמה וכמה סוגים של מוצרים ספיגה למבוגרים במטרה למצוא משהו שעובד בשבילי (אני משתמש במוצרי ספיגה ביום ובלילה, אם כי מוצר הלילה שלי עבה יותר על מנת שיוכל לספק הגנה נוספת).

 

פעם הפריע לי ללכת לקנות חיתולים או ללבוש אותם, אבל היום אני לא חושב על זה בכלל. אני מעדיף לדעת שאני מוגן מפני "תאונה" של בריחת שתן בציבור.

 

אם גם אתם נאבקים עם בריחת שתן, התחילו לחפש מוצר ספיגה שעובד בשבילכם. בסופו של דבר, אתם תהיו כל כך רגועים ושלווים כשתדעו שאתם יבשים ובטוחים, ורוב האנשים אפילו לא יידעו שאתם משתמשים בהגנה כזו.

דילוג לתוכן