3 דרכים לחסוך כסף בעלויות דיור

1. שקול השכרה

איכשהו, בעלות על בתים התערבבה לתוך "החלום האמריקאי". אמריקאים רבים שואפים להחזיק בתים משלהם, מבלי לטרוח לעשות ניתוח עלות/תועלת.

 

השכרה לרוב הגיונית יותר. מי שלא יודע כמה זמן הוא רוצה לגור בבית הבא שלו צריך לשכור ולא לקנות כי לשוכרים יש את הגמישות לעבור דירה ברגע שחוזה השכירות שלהם מסתיים. בעלי בתים צריכים להשקיע חודשים בשיווק ביתם למכירה, בתוספת אלפי עלויות סגירת המוכר.

 

בשווקים רבים, זה עולה הרבה פחות לשכור מאשר להחזיק גם כן. למרות כל התלונות על שכר הדירה בסן פרנסיסקו, שכר הדירה החודשי על בית חציוני עם שלושה חדרי שינה בסן פרנסיסקו הוא 4,567 דולר, אך כזכור מקודם, מחיר הדירה החציוני הוא 1,504,311 דולר. בתוספת מיסי רכוש וביטוח, התשלום החודשי עולה בערך פי שניים לבעלות ולא לשכירות בסן פרנסיסקו. וזה אפילו לא כולל את עלויות התיקונים והתחזוקה.

 

מה שמעלה נקודה אחרונה: השוכרים מאצילים את עלויות תחזוקת הבית והתיקונים לבעל הבית שלהם. הם לא צריכים להפריש עבורם כסף מדי חודש, ולא צריכים לשלם את חשבונות התיקון התקופתיים של 5,000 דולר.

 

השכרה מגיעה עם הרבה הטבות, אז תפסיק לעקוב בעיוורון אחר ההמונים במרדף אחר איזה "חלום אמריקאי" גנרי. אני אומר את זה בתור משקיע נדל"ן מקצועי שמאמין בנדל"ן כסוג נכסים, אבל אני רואה הרבה יותר מדי אנשים קופצים לבעלות על בתים מבלי להפעיל את המספרים.

מעניין: חסכו כסף באתר KSP עם קודי קופון והנחות >>>

2. שפר את האשראי שלך לפני הקנייה

אם אתם מחפשים לקבל משכנתא לקניית בית, שפרו את ניקוד האשראי שלכם לפני הקנייה. שלם חובות לא מובטחים כמו יתרות בכרטיס אשראי, הלוואות אישיות והלוואות סטודנטים כצעד ראשון מוצק.

 

פעולה זו לא רק מגבירה את האשראי שלך, אלא מפחיתה את ההוצאות החודשיות שלך. זה יכול לעזור לך להיענות לסכום הלוואה גדול יותר, והאשראי הטוב יותר יפחית הן את הריבית והן את התשלום הנדרש. זכור גם שאם תחסוך 20% מקדמה, תוכל להימנע מביטוח משכנתא פרטית (PMI).

3. הסר PMI מתשלום המשכנתא שלך

דרך פשוטה אחת להפחית את תשלום המשכנתא החודשי שלך היא לשלם את יתרת ההלוואה שלך מתחת ל-80% מערך השוק של הבית שלך ולבקש להסיר את PMI מהתשלום החודשי שלך.

 

אם הבית שלך עלה בערכו, זה מקל על הגעת הרף הזה של 80%. המלווה שלך ישלח שמאי כדי להעריך את שווי הבית שלך, על חשבונך.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://renewalcoupons.info/.

דילוג לתוכן