שדרגו את מרחב המגורים החיצוני כדי להגדיל את ערך הבית שלכם

אחד המקומות הקלים ביותר להוספת ערך לבית שלכם הוא החצר האחורית. כשאתם יוצרים מקום נהדר לאירוח ולזמן איכות משפחתי בחצר האחורית שלכם, אתם לא רק מוסיפים איכות חיים לבית, אלא גם מעלים את ערכו. בדקו את הרעיונות הנהדרים האלה כדי להעלות את ערך הבית שלכם.

חדר חיצוני: הגדילו את ערך הבית שלכם

הוסיפו ערך לחיים שלכם ולערך המכירה החוזר של ביתכם על ידי הוספת מרחב מחיה חיצוני נהדר. הוספת כיסוי לפטיו מרחיבה את טביעת הרגל של הבית שלכם, מה שמשווה לו מראה גדול ורב תכליתי יותר. לא מכירים את סוגי כיסויי הפטיו? לא לדאוג. יש המון דרכים להתמודד עם אפשרות זו בחצר האחורית. אחת הדרכים היא פשוט להקליד "רעיונות לכיסוי פטיו מעץ" בכל מנוע חיפוש, ואז ללחוץ על תמונות כדי שהמיצים היצירתיים שלכם יזרמו. אתם יכולים גם לקבל כמה רעיונות נהדרים כיצד להפוך את המרחבים החיצוניים שלכם למגוונים ומזמינים יותר. למשל הוספת גפנים, עבודות סורגים בצידי כיסויי הפטיו שלכם או סגירת מרפסת היא נגיעה ממש נחמדה.

 

קחו בחשבון את סוג מזג האוויר שבו אתם צפויים להיתקל וסוגי הפעילויות שאתם נהנים לעשות בחוץ בעת בחירת סוג המרחב החיצוני שתרצו ליצור.

שדרוגים בחצר האחורית

כשמדובר בשדרוגים בחצר האחורית, מעטים הם אלה שטובים יותר מהוספת פרגולה חשמלית. לפי הערכות מסוימות, פרגולה, אם היא נעשית בצורה נכונה, יכולה להוסיף פי 4 מהעלות שלה לערך הבית שלכם. לפרגולות יש גגות פתוחים, ולכן הן שומרות על תחושת פתיחות, אך יחד עם זאת מאפשרות לכם למסגר אזור התכנסות בחוץ, פינת אוכל או טרקלין חיצוני. פרגולות מגיעות במגוון צורות, גדלים וחומרים. אז אם אתם לא אוהבים את הרעיון לשמור על פרגולת עץ לאורך השנים, שקלו לרכוש פרגולת פיברגלס או דגם ויניל. הן באות עם אחריות שנמשכת עשרות שנים.

 

ניתן לבצע שדרוגים אחרים בחצר האחורית בצורה כלכלית יותר. הנה כמה רעיונות זולים מאוד להכניס חיים חדשים לחצר האחורית שלכם: הוסיפו ערוגות פרחים וכמה כריות צבעוניות לספה בחוץ ותקבלו מראה חדש לגמרי.

כיצד להגדיל את ערך הבית

שדרוג החצר האחורית שלכם יכול להוסיף הרבה מבחינת הון עצמי לבית. החל מבניית פטיו ועד להכנת אזור בישול חיצוני, עם מים, בור אש או פרגולה, תוכלו להגדיל את ערך הבית שלכם בקלות.

דילוג לתוכן