טיפים לבחירת עגיל מושלם ליום האם

כל הילדים, מעוניינים לקשט את אמהותיהם באביזר והתכשיטים הטובים ביותר ביקום שיכולים לא רק להאיר את יופיה, אלא גם לגרום לה להיראות צעירה יותר.

 

מה עוד יכולה להיות הדרך הטובה יותר להבליט את המראה שלה ?? עגילים ?? כן, כמובן, זו תהיה המתנה המדהימה ליום האם לאמא שלך.

 

לפני שתתחיל בחיפוש אחר עגילי היהלום המושלמים עבור אמא שלך, ראשית עליך להרהר בכמה שיקולים עיקריים לרכישת עגילים מתאימים, אחד מהם הוא Face Shape. זהו השיקול החשוב ביותר בקניית עגילים מכיוון שצורת העגיל היא זו שמשפרת או פוגעת במראה ובתחושה של הפנים שלך.

 

לכן, בבלוג של היום, אנו נשתף שיקולים עיקריים של Face Face שעליכם לחשוב עליהם בוודאות לפני שאתם קונים עגילים מושלמים לאמא שלכם.

 

פנים בצורת אליפסה

פרצופים סגלגלים כוללים מצח רחב יותר ורחב כמו הסנטר, לצורה זו יש חופש להתקשט בכל עגילים. מי שיש לו פנים סגלגלים יכול לענוד כל סוג של עגילים, אבל הבולט ביותר שמוסיף אלמנט וואו לתכשיטי האוזניים שלך הוא נברשת.

 

השתגעו עם צמד העגילים הנברשת או הנדנדה המסוגננים שיכולים להשאיר אתכם עם המראה המרהיב האולטימטיבי. עגילי השתלשלות נצחיים אלה יכולים לעזור להתגבר על החלק התחתון של הפנים שלך ומאירים את יופי הפנים שלך.

 

פנים בצורת ריבוע

צורת ריבוע כוללת לסתות מרובעות רחבות, מצח וקצוות קשים פונים. לפיכך, בעת בחירת עגילים, בנות בוחרות בתכשיטי אוזניים המשלימים את צורת הפנים שלהן. למעשה, הם מעדיפים את אותם עגילים שמרככים את הקצוות הקשים של הפנים שלהם.

 

אם לאמא שלך פנים בעלות ריבוע, עליך לבחור עגילים בצורת אליפסה או עגילי חישוק. עגילים אלה לא רק ירככו את הקצוות הקשים, אלא גם מביאים את הגרסה הטובה ביותר האפשרית למראה ולסגנון שלך. לכן, לעולם אל תקנו חתיך מרובע, מכיוון שהוא מדגיש את ריבוע הפנים שלכם.

 

פנים מעוצבות עגולות

המראה העגול בעל עצמות לחיים רחבות יותר ולא מתחדד לסנטר מכונה פנים עגולות. לפיכך, אישה בעלת פנים עגולות בוחרת את העגילים המאריכים את עגול פניהן וגורמים להם להיראות רזים יותר. במקרה זה, אם אתה עונד עגילים גדולים או עגילי חישוק, זה ישפר את העגלגלות של הפנים שלך.

 

כדי להאריך את העגלגלות של הפנים, על הלובש לבחור עגילי טיפה ארוכים או עגילים מתנדנדים ארוכים. החלקים הארוכים האלה בהחלט יאריכו את העגלגלות של הפנים שלך ויגרמו לך להיראות רזה יותר.

 

פנים בצורת לב

בפנים בצורת לב, הלובש את החלק הרחב של המצח, רחב יותר מהלחיים וחלקו התחתון של הפנים צר כמו לב. ללובש יש בדרך כלל מיתוס שגוי לפיו עגילים המתחדדים בתחתית או חתיכים ישפרו את מראהם. לא, למעשה, חתיכים לא רק ישפרו את החלק התחתון שלכם, אלא גם יפגעו בסגנון הכללי שלכם.

דילוג לתוכן