הזמן הנכון לגדר לגינה מעץ

גדר לגינה יכולה להיות דרך יפה להוסיף יופי וערך לביתך. הוספת גדר מעמידה אותך במצב הייחודי של היכולת להוסיף הגנה ותחכום לבית שלך עם תוספת כה קטנה. תוספת של גדר מספקת שער לביתך, מונעת פולשים ושמירה על ההתכנסות שלך בחצר שלך. גדר מוסיפה גם ערעור על שפת המדרכה בכך שהבית שלך נראה אלגנטי יותר. הוספת גדר גורמת לבית שלך להיראות יותר מבוסס, מה שמעלה את המראה של נכס המגורים שלך. בנוסף, גדר יכולה לשמש לתיחום של שני חלקים של רכוש, ולהפריד בין החצר שלך לחצר של שכנתך.

 

לאחר שהחלטתם להתקין גדר, השלב הבא הוא לשקול איזה סוג של גדר. יש המון אפשרויות: גידור אלומיניום, גידור חיבורי רשת, גידור ויניל, גידור עץ, גידור פתוח, גידור מסילה מפוצלת, גידור סגור, גידור מגן ועוד ועוד. אם אתם מחפשים גדר פשוטה עם מינימום מגן אך בעלי ערך אסתטי, אז גדר המעקה המפוצלת, או גדר החווה, היא הסגנון המושלם עבורכם.

 

גדר החווה משמשת בעיקר לצרכים חקלאיים או דקורטיביים מכיוון שהיא אינה מספקת ביטחון רב. גדר החווה הייתה פופולרית מאוד בתקופה הקולוניאלית בגלל קלות ההתקנה שלה, והיא נראית יפהפה. העיצוב של גדר החווה הוא פשוט – שני בולי עץ ארוכים וחסונים המסודרים לאורכו, מאובטחים עם עמודונים גבוהים. עיצוב פשוט זה נעים מאוד מבחינה אסתטית ומספק בסיס מבני פשוט. גדר חווה מאוד קלה להתקנה בגלל העיצוב הפשוט שלה. גדר החווה שונה במקצת ממראה המגורים היומיומי כיום לגידור והיא מספקת אסתטיקה כפרית ומבוססת. ניתן לפרק את גדר החווה במידת הצורך ולהעביר אותה למקום אחר. גדר החווה מושלמת למי שמחפש תוספת פשוטה ואלגנטית לחצר ביתם.

 

גדרות החווה נראות נהדר

גדרות חוות הן ייחודיות בכך שיש להן עיצוב פשוט אך יציב, כך שהן מוסיפות חן ויזואלי לחצר שלך. הפשטות שלהם משאילה את עצמם לתוספת אלגנטית וכפרית לחצר שלך. גדרות מאלומיניום הן גם תכליות להפליא לחצרות שאינן מלבניות. אם יש לך חצר מעוקלת, גדר חווה מושלמת מכיוון שניתן להתקין את גדר החווה בכל צורה שהיא, כל עוד העצים מחוברים מספיק לעמודים הגבוהים. יתכן שראית גדרות חווה בתצורת זיג-זג, וזה נובע מהצורה והגמישות של גידור החווה.

 

גידור בחצר תוחם את החצר שלך משל שכנתך. תוספת פשוטה כזו יכולה להעלות את הערך של הבית שלך, ולהרשים את המבקרים והמשפחה שמגיעים לביתך. לפתע, כשאנשים נוסעים לביתך, הבית שלך ממוסגר על ידי גדר משני צידיו, ומוסיף אלמנט נוסף לביתך היפה. יתר על כן, גדרות החווה מיוצרות בדרך כלל מעץ, כך שהן בעלות נמוכה ועמידות גבוהה. לא תצטרך להחליף את הגדר עוד שנים רבות.

 

דילוג לתוכן