טעויות בגדי ים שנשים חייבות להפסיק לעשות

כל אישה צריכה להיות מספיק בטוחה ללבוש בגד ים בציבור. זה רק עניין של לקנות את בגדי הים המתאימים לגוף שלך. אבל אתה תרצה לוודא שאתה נמנע מאופנת החוף המביכה האלה אם אתה לא רוצה לקבל את סוג תשומת הלב הלא נכון בבגד הים שלך.

 

1) להיפטר מזה. אל תמשיך ללבוש את בגד הים השחוק הזה

להחזיק בחולצת הטריקו האהובה הזו לא משנה כמה היא נראית בלויה זה בסדר כי בדרך כלל אינך לובש אותה בפומבי. בגדי ים לעומת זאת מוצגים לראווה. בגד הים הישן הזה ששמרת לא יעזור לך להיראות טוב על החוף. אם כבר זה יגרום לך להיראות אפילו יותר גרוע. אם את כמעט כמו כל נשים בחוץ, כנראה שלא עקבת אחר המדריך שלנו לניקוי בגד הים שלך. ככזה, יש סיכוי טוב שחלק אחד ישן מלפני כמה שנים אינו במצב הטוב ביותר. הצבעים כנראה דהויים מחשיפה לשמש ומנסיעות חוזרות ונשנות למכונת הכביסה (לא כדאי לעשות זאת עם בגד ים). ככל הנראה הבד שחוק ומתוח וגורם לו להיראות מושחת! עשה לעצמך טובה וקנה בגד ים חדש.

 

2) האם את ילדה בת עשר? לא? אז אל תלבש סגנונות בגד ים לילדות.

דוגמאות סופר ילדותיות ונסיכות דיסני ממש מקסימות לבגדי ים; בגדי ים לילדות. כאישה בוגרת את צריכה ללבוש בגדי ים שמשקפים את זה. בלי הדפסי חיות בצבע טריפי, בלי דפוסי ניאון, בלי בגדי ים של ילדה.

 

זה מתאים גם לסגנונות מתבגרים. אלא אם כן יש לך גוף חסר גיל כמו דמי מור, (אפילו היא לא ממש יכולה לשלוף אותם) אל תלבשי ביקיני קטנטן שמיועד לבני נוער. זה באמת ייראה כאילו אתה מתאמץ מדי להישאר צעיר. במקום זאת, תוכלי לרכוש בגד ים שלם שיחטב את גופך. יש להם הרבה סגנונות שיעזרו לך להרגיש צעיר מבלי לגרום לך להיראות לא במקום.

 

3) אופנות מוזרות, צעקניות ולא הולמות

ביקיני ובגדי ים מושכים הרבה תשומת לב; זה חלק מהפואנטה שלהם. אז אין צורך ללבוש משהו למעלה כדי להתבלט. אבל סגנונות בגדי הים המעוצבים והמעוטרים מדי נמצאים בכל מגזינים ומודעות. והם נראים שם נהדר כי הם צריכים להתבלט כדי למשוך תשומת לב למותג בגדי ים. אבל זה מוביל להרבה נשים להסתובב בתלבושות צעקניות ומביכות. התרחק מסגנונות בגד ים כמו:

 

לבוש שחייה עם בלינג, הרבה בלינג. תראו חליפות כאלה בכל המגזינים אבל מעל הפייטים העליונים, שרשראות או קישוטי זהב יכולים להיראות בולטים וטורפים. בנוסף, לעתים קרובות הם לא נוחים לשכב על החוף או ליד הבריכה

ביקיני ובגדי ים עם יותר מדי רצועות חסרות טעם עשרות רצועות מסיחות את הדעת. שלא לדבר על קווי השיזוף הנוראיים שתקבלו.

שני חלקים בנושא תלבושות כמו פרצופים מצוירים של בעלי חיים, טוטו או כאלה עם דמויות מצוירות (ראה לעיל לגבי אי ללבוש בגדי ים ילדותיים)

הדפסים מכוערים, מיושנים או צעירים מדי. ללבוש אירוני זה לא סגנון אופנתי.

עיצובים מוזרים ומבטאים בולטים שנראים כאילו ירדת ממסלול אופנה.

דילוג לתוכן