באיזו תדירות עליכם לשפץ את המטבח שלכם?

פרויקטים של שיפוץ בית הם דבר פופולרי וצובר פופולריות מדי יום. מרצון בסיסי לשנות את הסגנון שלכם להוספת ערך לביתכם למכירה תלויה ועומדת, הסיבות לכך הן רבות. ככל שהאביב מתקדם ואנחנו לקראת עונת השיפוצים, אנשים רבים תוהים אם יש מסגרת זמן שבמהלכה עליהם לבצע פרויקט מסוג זה. המומחים של חברת decor יענו על השאלה "באיזו תדירות עליכם לשפץ את המטבח שלכם", ולמדו כיצד למצוא את שירות שיפוץ הבית הטוב ביותר עבור העבודה.

 

מסגרת זמן ממוצעת לשיפוץ ביתי

אמנם אין כלל קשה ומהיר אמיתי לגבי שיפוץ ביתי, אך יש מסגרת זמן ממוצעת שניתן לבחון מסטטיסטיקה של שיפוץ ביתי. באופן כללי, הזמן הממוצע בין שיפוצי מטבח הוא בערך עשר עד חמש עשרה שנה. אם עבר עשור לערך מאז שביצעתם שדרוג, אתם עשויים לחשוב על המשימה העומדת בפניכם.

 

האם אתם מרגישים שהגיע הזמן למודרניזציה?

שאלה אחרת ורלוונטית יותר היא פשוטה: האם אתם מרגישים שהגיע הזמן לשדרג? האם יש טרנדים למטבח כמו תוכנית רצפה פתוחה או מטבח שף שמאוד מושכים אתכם ואתם רוצים לשלב אותם בבית שלכם? אם כן, אל תדאגו לגבי כמה זמן עבר. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את התהליך, לכו על זה!

 

האם אתם צריכים לתקן נזקים?

כמובן שאחת הסיבות הנפוצות ביותר לשדרוג חלל מטבח היא שהוא פגום ועליכם לבצע תיקונים. בין אם מדובר בתנור שבור להרכבה על הקיר, טיח מתפורר בקירות, אריחי רצפה מרוסקים או סדוקים, או כל נושא אחר אם יש לכם נזק שדורש תיקון, תוכלו לעשות זאת בשתי דרכים.

 

ראשית, אתם יכולים פשוט לטפל בנזק הספציפי ולהמשיך הלאה – החליפו את האריחים השבורים, הרימו והפכו מחדש את הרצפה, קנו תנור חדש לקיר הרכבה או כל מה שאתם צריכים. שנית, אתם יכולים לנצל את ההזדמנות באמת לעדכן את המקום וללכת על כל חידוש מטבח מלא. אם אתם מתקנים את הנזק, לעיתים קרובות זה הזמן המושלם לשקול שיפוץ מוחלט.

 

האם הגיע הזמן לשדרג או לשפר את הפונקציונליות של המטבח?

אם אתם קשורים קשר הדוק לתחושת הסגנון והאסתטיקה שלכם, ייתכן שאתם נכנסים למטבח שלכם ופשוט חושבים שהוא יכול להיות מסודר יותר או מוגדר אחרת כמרחב שמתפקד טוב יותר? אולי הוספת אי עם כיור תביא לריכוז טוב יותר של אביזריכם. אולי זרימה טובה יותר תיצור תנועת רגליים משופרת. תהיה הסיבה אשר תהיה, שיפור הפונקציונליות הוא הסיבה העיקרית לשפץ את שטח המטבח שלכם.

 

באופן טבעי, אם אתם מחפשים לשפר את שטח המטבח שלכם מכל הבחינות, תרצו לעבוד עם מומחי השיפוץ הטובים ביותר. קבלנים מנוסים ישמחו לעבוד אתכם בבניית מטבח חלומותיכם, ולייעץ לכם באיזו תדירות עליכם לשנות את הסגנון שלכם.

דילוג לתוכן