קורס מניקור

זינוק מהיר בקריירה של מאסטרית לציפורניים: קורס "מניקור ג'ל" במכללת LFA

רוצה להפוך למאסטרית למניקור, אבל לא יודעת איזה קורס לק ג'ל לקחת? או שאולי את מאסטרית "מהדור הישן" ורוצה ללמוד טרנדים עכשוויים ואקטואליים? השיטה הכי מהירה ואיכותית- לעבור את קורס "מניקורס ג'ל" במכללת LFA. 

קורס לק ג'ל אינטנסיבי עם מיטב המרצים של מכללת LFA, ליליאנה לשטור ואלונה קליין- זהו הבסיס שבלעדיו אין עבור מאסטריות למניקור. אפילו לאחר סיום קורס לק ג'ל יחיד תוכלי להפוך למאסטרית פופולרית, בגלל שתקבלי מיומנויות מפתח- לעשות מניקור מכשירי, קלאסי ומשולב, לעשות ציפוי ללוח הציפורן לפי שיטות ועיצובים אקטואליים.

 

תוכן קורס לק ג'ל

תוכנית קורס "מניקורס ג'ל" מורכבת מ-7 שיעורים. כל שיעור מחולק לשני חלקים- עיוני ומעשי.

במהלך הקורס את תלמדי:

 • לעשות מניקור מכשירי (עבודה עם ראש שיוף, "כלל הזהב" של השיוף). 
 • לעבוד עם חומרי ציפוי (לק ג'ל, בייס, טופ, פריימר).
 • לתקן ולהחליק לוחות ציפורן מורכבים (בשונה מבתי ספר אחרים בארץ, אנחנו שמים דגש מרכזי על אנטומיה של הציפורן ועבודה עם ציפורניים בעייתיות).
 • לעבוד בשיטה המורכבת "מניקור צרפתי".
 • לעבוד ללא חשש בשיטות הטרנדיות "יוקי", "חותמות", "סליידר", "פוליו", "סטמפינג".

 

מניקור מכשירי

במהלך קורס לק ג'ל את תלמדי לשלוט בצורה מושלמת בשיטת מניקור מכשירי- זוהי המיומנות הבסיסית והכי חיונית עבור כל מאסטרית למניקור. המרצים שלנו ילמדו אותך לעבוד עם ראשים, יתנו רשימה של הראשים והחומרים הכי נוחים. 

מיומנות חשובה ביותר של המאסטרית- לדעת לעשות שיוף נכון. "כלל הזהב" של השיוף משמעותו שבאמצעות שיוף נכון תוכלי לתקן אפילו את צורת הציפורן הבעייתית ביותר. וההיפך- שיטת שיוף לא נכונה יכולה להרוס את התוצאה. 

 

באיזו פצירה לבחור ואיך לעבוד איתה נכון? איך לראות קו חיוך מדויק ולתקן אותו? איך לקבל סימטריה מושלמת של החיות? באיזה ראש יש לבחור ואיך לעבוד איתו נכון? כל זה ושאלות אחרות עומדות בפני המאסטרית המתחילה. קורס לק ג'ל

מהירות לא מספקת- בעיה מרכזית של מומחים מתחילים. אם  יעניק לך את התשובות לזה, ואת המיומנויות שתקבלי תוכלי לתרגל מיד באופן מעשי. 

את שולטת בשיטת השיוף בשלמותה, אז ניתן לעשות את הטיפול הזה תוך 5 דקות בלבד. בדיוק בגלל זה המכללה שלנו שמה לעצמה מטרה עבור קורס לק ג'ל – ללמד מאסטרים לעבוד מהר ובלי לגרוע מהאיכות. היכולת הזאת תעזור לך לתת שירות לאנשים רבים ככל שרק אפשר, לקבל הכנסה טובה והרבה לקוחות נאמנים, שיחזרו אליך שוב ושוב. 

 

 

ציפוי בלק ג'ל

ציפוי בלק ג'ל- אחת המיומנויות החשובות והמבוקשות ביותר בעולם הציפורניים של היום. בדיוק בגלל זה בקורס לק ג'ל

אנחנו מקדישים זמן רב לנושא המקיף הזה. את החלק העיוני והמעשי של ציפוי בלק ג'ל את תלמדי בכל מפגש של הקורס. את תלמדי לעבוד עם חומרי ציפוי שונים- לק ג'ל, טופ, בייס ופריימר. 

 

באיזה חומר כדאי לבחור- חד-פאזי, דו-פאזי או תלת-פאזי? בשביל מה צריך בייס ואיך בוחרים באחד הנכון? האם כדאי להשתמש בטופ, ואם כן, באיזה בדיוק? איך להיות בטוחה שהמניקור יחזיק במשך זמן והלקוח יהיה מרוצה? את כל שאלות המפתח האלו אנחנו מנתחים לעומק במהלך המפגשים לעבודה עם ציפויים, נחדד את המיומנויות המקצועיות שלך והעיקר- נחלוק את הניסיון המעשי של המרצים שלנו. 

 

תיקון ויישור של לוח ציפורן בעייתי

 

בעולם המושלם לכל הלקוחות יש ציפורניים בעלות צורה אוניברסלית אחידה ולוח ציפורן חלק. אבל במציאות, לצערנו, זה לא קורה. קורס לק ג'ל שם לעצמו מטרת מפתח- לתת לתלמידות שבו ידע יישומי ולחלוק ניסיון עבודה אמיתי. 

 

בדיוק בגלל זה אנחנו משקיעים כל-כך הרבה זמן בלימודי אנטומיה ואדריכלות לוח הציפורן. וכן, לכל אחד מהציפורניים יש אחד אחר! במהלך הלימודים את תלמדי לעשות בנייה אדריכלית של הציפורן בג'לים ולעשות מילוי ותיקון לכל סוגי המניקור.

 

בשונה מבתי ספר אחרים בארץ, אנחנו מעניקים תשומת לב מיוחדת לעבודה עם לוח הציפורן. במהלך הלימודים את תקבלי ידע ייחודי, שלא תלמדי בשום מקום אחר בישראל.

 

שיטות מובילות של עיצוב ציפורניים

מה מאסטרית מבוקשת צריכה לדעת לעשות? התשובה היא- לשלוט בשיטות עיצוב ציפורניים שונות. החשש העיקרי של מתחילים- הלקוחה תבקש לעשות עיצוב יפה, שאין לה מושג לגביו. ביחד אנחנו נתמודד עם החסם הזה! בגלל זה בקורס לק ג'ל במכללה שלנו מלמדים את שיטות העיצוב הכי אופנתיות ופופולריות. עם ידע כזה את תוכלי להציע ללקוחות שלך יותר מסתם ציפוי. 

 

בקורס לק ג'ל את תלמדי לעשות: 

 

עיצוב "יוקי" או "פתיתי זיקית". זהו סוג עיסוי פופולרי, שבתרגום מיפנית פירושו "שלג". את אפקט המעברים בעלי הנפח באמצעות פיגמנטים מיוחדים, הדחוסים לצורת קשקשים. הם יכולים להיות במגוון צורות וגדלים. גם שיטות הנחת הפיגמנט יכולות להיות מגוונות ביותר. זה מגלה אפשרויות אינסופיות ליצירה. טכנולוגיה אחת, חומר אחד, ומלא סוגי עיצוב!

עיצוב "חותמת" או "סטמפינג". באפשרותך להשתמש בחותמות מיוחדות כדי ליצור ציורים מקוריים על הציפורניים, אפילו אם אין לך מיומנויות אומנותיות. ניתן ללמוד את אומנות עיצוב החותמות די מהר, ומשם- תני לדמיון ולתפיסה האומנותית שלך לעבוד, וצרי עיצובים ייחודיים עבור הלקוחות שלך. 

עיצוב סליידר. אם מסתכלים על המהות, גם כאן מדובר בסוג של עיצוב חותמות. בעזרת ציורים על ניילון, סליידרים, באפשרותך להעביר לציפורן ציורים מדויקים ויפים. זוהי שיטה מעולה למתחילים, שרוצים להצטרף מהר למקצוע. 

 

מניקור צרפתי מורכב

המניקור הצרפתי או הפרנץ' הוא קלאסיקה נצחית, סגנון עיצוב שנמצא מחוץ לגבולות הזמן. מאסטר טוב חייב לשלוט בשיטת ביצוע סוג המניקור, בגלל שהוא תמיד פופולרי בקרב הלקוחות.

פרנץ' שנעשה נכון- משימה לא קלה. בדיוק בגלל זה קורס לק ג'ל כולל שיעור שלם המוקדש ללמידה ותרגול של מניקור צרפתי. 

מהו סוד הפרנץ' המושלם? איך להכין את לוח הציפורן כך, שהלק ג'ל יהיה בשכבה אחידה? איך בוחרים את הבייס הנכון ועובדים איתו בצורה הנכונה? איך אפשר ללמוד לעשות את החיוך המושלם במהירות? איך לתקן טעות ואיך לדבר על טעויות עם הלקוח? את תקבלי את התשובות לכל השאלות האלו במהלך הקורס, יחד עם כל הידע התיאורטי והמעשי לעבודה בשיטת "מניקור צרפתי", ובהמשך תוכלי לחדד ולקדם את המומחיות שלך. 

 

למי מתאים קורס לק ג'ל?

קורס "מניקורס ג'ל" מתאים ל:

  • מתחילים בתחום. רוצה להחליף מקצוע ולהתחיל קריירה חדשה ומוצלחת בתחום הציפורניים? קורס "מניקורס ג'ל" הוא הדרך הטובה ביותר לזינוק פתיחה בתחום החדש. הידע הבסיסי שתקבלי יספיק לך בשביל שתוכלי לקבל בסיום הקורס את הלקוחות הראשונים שלך ולחדד את המומחיות בהדרגה. בנוסף, במהלך הלימודים התיאורטיים את תביני בדיוק האם העבודה הזאת מוצאת חן בעיניך, האם יש לך מספיק יכולת ריכוז וסבלנות. 
  • נאמנות ל"דרכים הישנות". למדת את מקצוע המניקוריסטית כבר מזמן ומבינה שאת כבר לא מסוגלת להתחרות עם מאסטרים של היום? קורס "מניקורס ג'ל" יעזור לך להשלים פערים בידע שלך במהירות, ללמוד שיטות אקטואליות, לדעת יותר על טרנדים עכשוויים ולחזור לעבוד תוך זמן קצר בתור מאסטרית לציפורנים. 
 • אלו שרוצות לעשות מניקור בשביל עצמן. רוצה לעשות מניקור מדהים לעצמך ולחברות, ותמיד חלמת לעבור קורס לק ג'ל? לא אחת נרשמות אלינו בנות שבשבילן המניקור זה סתם תחביב. הקורס אינטנסיבי ולא תופס זמן רב, אבל בסיומו המיומנויות שלך יתפתחו במידה רבה. ומי יודע, אולי בעתיד התחביב יצמח לעסק מצליח.

למה כדאי לבחור בקורס "מניקורס ג'ל" דווקא במכללת LFA?

 • תוכנית הכשרה שקופה, ברורה ובעלת מבנה ברור.
 • תרגול מעשי כבר מהשיעור הראשון.
 • ידע תיאורטי ומעשי ייחודי על עבודה עם ציפורניים בעייתיות, שלא תקבלי בשום מקום אחר בארץ.
 • ערכת כלים מקצועיים במתנה במפגש הראשון.
 • תעודה בינלאומית של מכללת LFA בסיום הקורס.
 • קורס לק ג'ל מועבר על ידי מיטב המרצות של מכללת LFA, בעלות עסקים ומאסטריות פעילות למניקור בעלות ניסיון רב שנים- ליליאנה לשטור ואלונה קליין.

 

קורס "מניקורס ג'ל"- תוכנית אינטנסיבית מלאה במידע לפתיחה מוצלחת ומהירה של קריירת המאסטרית לציפורניים. אנחנו מחכים לך במכללת LFA! 

דילוג לתוכן