ערכות רהיטים ומדוע אנשים אוהבים אותן

ערכות ריהוט הן דרך נחמדה מאוד למכור ובעצם לשפוט רהיטים כחלק אחד שלם, כפי שמחקר מראה שלקוחותינו אוהבים סטים. זה חל על קטגוריות שונות של רהיטים: חדר שינה, סלון, ספות, מנות, שולחנות קפה ועוד.

 

כמובן שמכירת פריטים באופן פרטני היא הרבה יותר מגוונת עבור הלקוחות. רוב הזמן אנשים לא באמת צריכים את כל מה שמוצג בתמונה, אלא צריכים משהו לצרכים הספציפיים שלהם. לדוגמה, מרבית מערכות הסלון מתוארות כערכת כיסא ספה עם ספה – כך שכל שלושת החלקים מוצגים ותוכלו לבחור כל מה שתצטרכו. אך לעיתים קרובות, הלקוחות שלנו זקוקים בדיוק לזה: ספה, מושב וכיסא יחד, כלומר, למה שמוצג. זו הסיבה שיש סטים וזה נהדר.

 

סיפור גדול נוסף הוא סט חדר השינה. למשל, ברוב חדרי השינה יש רק תמונה אחת המסופקת על ידי המפעל: תמונה זו מציגה בדרך כלל את המיטה עצמה, שידה, מראה ושני שולחנות לילה או שידות לילה. ערכת חמש יחידות זו נחשבת 'ברירת מחדל' בארה"ב לפחות. לכן יש לנו מיטות למכירה גם עבור סטים.

 

דבר אחרון שצריך להזכיר הוא: בחברות כמו רוזטו יש מחירים מיוחדים לרכישת סטים, למשל אם אתם קונים את כל שלוש יחידות הריהוט לסלון, אתם תקבלו מחיר קצת יותר טוב או אם אתם קונים חדר שינה של חמש יחידות – זה גם זול יותר. אנו יכולים להציע תמחור טוב יותר גם עבור סטים. אז כאן אצלנו אנחנו שומרים על הסטים שלנו בשתי קטגוריות שונות: ערכות מיטה וערכות סלון.

 

איפה עדיף לקנות? בחנות או באינטרנט?

 

אף חנות אמיתית לא יכולה להתחרות באתרי אינטרנט אפילו אם היא מוכרת את אותם פריטים. חנויות פשוט לא יכולות להרשות זאת לעצמן, כי הן צריכות לשלם עבור הרבה יותר דברים. היתרון העיקרי באתרי אינטרנט הוא המחיר (בנוסף, רוב האתרים כנראה לא יגבו מכם מס מכירות, מה שהחנות המקומית תמיד תעשה).

זו הסיבה העיקרית לכך שאנשים קונים באינטרנט. לא, ברצינות, האם תקנו מצלמה דיגיטלית מהחנות הסמוכה תמורת 4000 ש"ח כאשר היא זמינה באינטרנט תמורת 3200 ש"ח? אנחנו באמת בספק.

אף אחד לא נדחף על ידי מישהו לבצע רכישה או להחליט מייד. אתם יכולים לקחת פסק זמן, אתם יכולים לחשוב, להשוות דגמים שאתם אוהבים, להשוות בין הבחירות שלכם, לדון ברכישה אפשרית עם כל מי שאתם אוהבים. זה באמת יתרון חשוב. אותו דבר תקף לצריכת זמן. אה, יאללה, אנחנו כל כך עצלנים … למה אנחנו צריכים לנסוע ברכב כדי להגיע לעשר חנויות ריהוט שונות שאינן נמצאות כמובן באותו אזור) כשאנחנו יכולים להיכנס לאינטרנט ולבקר בעשרה אתרי אינטרנט שונים, למצוא את מה שאנחנו אוהבים, להזמין אותו ולשכוח מכך עד לקבלת הרהיטים?

דילוג לתוכן