5 טיפים טובים להגנה על הארנק שלכם מפני אובדן וגניבה

זה קרה לכולנו בעבר: אתם עסוקים בעניינים שלכם, ופתאום מושיטים יד לכיס ומבינים שהארנק שלכם לא שם. הלב מתחיל לפעום במהירות – השארתם את זה איפשהו? האם הוא נגנב? הלחץ הזה הוא אדיר.

 

אנו רוצים לתת לכם 5 טיפים טובים למניעת רגעי הלם כאלה וגניבה/אובדן של ארנקכם.

טיפ מס' 1: שמרו על הארנק שלכם במקום בטוח

הארנק שלכם מוגן בצורה הטובה ביותר מפני גניבה אם אתם נושאים אותו קרוב ככל האפשר לגופכם. אם יש לכם כמות גדולה של מזומנים איתכם, חלקו את הכסף לכמה כיסים במידת האפשר.

 

בכיס האחורי, שבו רוב הגברים מחזיקים את הארנק, הארנק מאוד לא בטוח. ניתן לשלוף אותו בקלות. חוץ מזה, הארנק הסטנדרטי בולט בכיס המכנסיים בצורה לא נעימה ועלול לגרום לכאבי גב. אולי כדאי להחליף לגרסה קטנה יותר של הארנק הקלאסי או אולי לארנק דק. אלה ניתנים לנשיאה בכיס הקדמי או בחגורת מותניים צרה ובכך הם מוגנים טוב יותר מפני גנבים. אם אתם חוגרים חגורות, יש גם אפשרות להשתמש בכיסי חגורה פנימיים, חגורת כסף או לחבר ארנק דק לחגורה שלכם עם רצועה אלסטית.

טיפ מס' 2: היו זהירים במיוחד בצפיפות גדולה

גנבים אוהבים להסתובב במיוחד במקומות שבהם הצפיפות גדולה. הישמרו מפניהם, ואם אתם נוסעים עם תיק, חבשו אותו בחלק הקדמי של גופכם או הניחו אותו מתחת לזרועכם. הימנעו משליפת הארנק שלכם כאשר זרים עומדים סביבכם. במקום זאת, שמרו קצת כסף קטן מוכן בכיס קדמי. גנבים יכולים להיות מאוד יצירתיים בכל הנוגע להשגת הכסף שלכם. הם דוחפים, מבקשים להחליף שטרות כסף, מסיחים את דעתכם על מנת לשלוף את הארנק מכיסכם. לכן, היזהרו מאוד כשזרים ניגשים אליכם.

טיפ מס' 3: קחו איתכם רק את הדברים החיוניים

טיפ זה אמנם לא מגן מפני אובדן או גניבה, אך הוא מפחית משמעותית את הנזקים. אנו ממליצים לכם לשאת רק את מה שחיוני בארנק ולהגביל את עצמכם לכרטיס אחד ולקצת מזומנים כשאתם יוצאים מהבית. חסימת כרטיס אחד כרוכה בהרבה פחות מאמץ מאשר חסימת כרטיסים רבים בכמה בנקים, וצריך גם להוציא שוב רישיון נהיגה וכרטיס קופת חולים. ארנק דק יכול להיות דרך מעשית לאחסן כרטיסים ומזומנים יחד. הוא גם נראה חכם ולא קל לאבד אותו כמו כרטיס בכיס.

טיפ מס' 4: אל תשאירו את הארנק שלכם בסביבה פתוחה

יש פתגם גרמני שאומר, ההזדמנות מייצרת את הגנבים. לכן, כשאתם אוכלים במסעדה או יוצאים לקניות, אל תשאירו את הארנק שלכם במקום שכולם יכולים לראות אותו. הארנק שלכם חשוף לגניבה כשאתם משאירים אותו על שולחן, בסל הקניות, בעגלת הקניות או ברכב. החשיפה הזו גם מגבירה את הסבירות שתאבדו אותו או תשכחו אותו איפשהו. עשו לעצמכם הרגל להניח את הארנק במקום בטוח מיד לאחר התשלום.

טיפ מס' 5: הגנו על עצמכם מפני גניבת נתונים

כיום אנו מתמודדים לרוע המזל גם עם גניבה מסוג חדש לחלוטין. החיסרון הוא שלעתים קרובות אתם שמים לב רק כשמאוחר מדי וכבר נגנבו נתונים או כסף מחשבונכם. הגנבים פשוט צריכים להיות קרובים מספיק לכרטיס שלכם כדי שיוכלו לקרוא אותו באמצעות סורק RFID, המשמש גם לתשלום בכרטיסים. למרבה הצער, אין שום הגנה מפני סוג זה של גניבה אם אתם עדיין משתמשים בארנק עור קלאסי. יהיה עליכם לשים כרטיסי הגנת RFID על כרטיסי האשראי שלכם כדי להפוך אותם לבטוחים. יהיה קל יותר לעבור לארנק עשוי מתכת, שם הכרטיסים מוגנים על ידי מתכת מפני קריאה של סורק RFID.

 

לחצו כאן כדי לראות את מבחר הארנקים שלנו!

דילוג לתוכן