5 סיבות טובות לרכוש טבעת אירוסין דקה

טבעות אירוסין דקות הן עיצוב מודרני על סגנונות קלאסיים. החל מסוליטר, דרך שלוש אבנים וכלה בטבעות היילו, סגנון טבעת האירוסין הדקה שם את כל תשומת הלב על היהלום המרכזי שלך.

 

הנה 5 סיבות מובילות לרכוש טבעת אירוסין דקה:

 

1. טבעות אירוסין דקות מדגישות את האבן המרכזית שלך

טבעת אירוסין דקה נותנת אשליה שהמתכת בקושי נמצאת שם. היהלום המרכזי הוא זה שתופס את מרכז הבמה.

2. טבעות אירוסין דקות עובדות נהדר עם כל גודל של אבן

בין אם היהלום המרכזי שלך הוא .25 קראט ובין אם 5.5 קראט, טבעת אירוסין דקה תגרום לאבן המרכזית שלך להיראות מדהימה. סגנון טבעת דקה ישפר את המראה של אבן בכל גודל.

3. טבעות אירוסין דקות מתאימות היטב לכל יהלום מוסמך של GIA

הגורם הבא שיש לקחת בחשבון הוא מידת התאמת טבעת האירוסין דקה ליהלומים מרכזיים שונים. סגנונות טבעת דקה מחמיאים לכל צורת יהלום.

4. טבעות אירוסין דקות הן נוחות יותר

כולנו יודעות שנוחות היא המפתח ועם טבעת אירוסין דקה לעולם לא תצטרכי להרגיש מוגבלת כמו עם טבעת עבה יותר. סגנון זה מושלם למי שלא עונדת באופן קבוע הרבה תכשיטים אך עדיין רוצה להשוויץ ביהלום שלה.

5. טבעות אירוסין דקות הולכות טוב עם טבעות אחרות

טבעות דקות לא רק מדגישות את היהלום המרכזי, אלא גם מחמיאות לטבעות אחרות באמצעותו.

 

טבעות אירוסין דקות שלטו בשוק טבעות האירוסין בשנים האחרונות.

 

למרות שהן עשויות להיראות שבירות מאוד, הן רחוקות מלהיות כאלה. עד כמה דקות הטבעות הדקות? טבעות אירוסין דקות נעות בין 1.5-2.0 מ"מ רוחב. טבעות מסוימות עשויות להיראות דקות יותר מאחרות למרות שהן בדיוק באותו רוחב. למשל, טבעות עם קצוות סכין נראות דקות יותר או צרות יותר מאשר טבעות אירוסין עם קצוות מעוגלים. זה קורה מכיוון שהעין שלנו נמשכת לנקודה הדקה ביותר בטבעת. קצה הסכין של טבעת סוליטייר ברוחב 1.7 מ"מ תיראה כמו רוחב של 1 מ"מ. אותו אפקט קורה גם בטבעות דקות עם יהלומים. במבט מלמעלה, למשל, טבעת אירוסין רחבה עם יהלומים תיראה כאילו היא צרה יותר. זאת מפני שהעין שלנו תימשך לגודל היהלומים ולא למתכת.

 

האם טבעות אירוסין דקות הן עמידות?

בואו נגיד שכל התכשיטים עדינים ולעולם לא אמורים להיחשב עמידים. יש לטפל בזהירות בטבעות אירוסין מפני שהן אינן חסינות מפני בלאי. שריטות על טבעת דקה יהיו פחות גלויות מאלו שעל טבעת רחבה. טבעת דקה מתאימה כראוי בין כף היד לבסיס האצבע המגנה עליה מפני בלאי. טבעת רצועה דקה עשויה להתאים לאצבע שלך מהר יותר מאשר רצועה רחבה יותר שעוביה זהה. הן גם מתעוותות יותר בקלות מאשר טבעות רחבות בעובי זהה. נאמר כי טבעות לא מתעוותות מעצמן אלא רק מושפעות מפגיעות חיצוניות.

דילוג לתוכן